BMS DESIGN CENTER, markalarına yenisini ekledi

14.02.2024
A+
A-
BMS DESIGN CENTER, markalarına yenisini ekledi

BMS DESIGN CENTER, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla kırk yılı aşan deneyimi ile dekorasyon sektöründe başarılı konut, otel ve ofis projelerine imza atıyor. İç mimari tasarım desteği ve satış sonrası servisiyle müşterilerine Etiler Nispetiye cad. Seheryıldızı sokakta bulunan mağazalarında konforlu deneyim yaşatıyor.

 

Yeni marka Armani / Casa lansmanı turizm, konut sektörünü bir araya getirecek.

ŞIKLIK VE STİLDE YAŞAMAK mottosu ile yoluna devam eden Armani/ Casa Türkiye pazarına BMS ile geri döndü. 40.yılda yeni marka 200 metre karelik alanda mobilya, ev tekstili, mum vb aksesuarlarını sergilemeye ve satışlarına 2024 Ocak ayı itibaren başladı. Armani/Casa’nın estetik felsefesi, değerli malzemeler, rafine yüzeyler ve zarif kumaşlarla zenginleştirilmiş sade çizgilerden oluşuyor. Tasarımlarında mükemmel oranlara odaklandığı için içmimarların özel siparişleri ile Türkiye’deki konut ve turizm projelerinin ilgi odağı oldu.

 

Global Markalar Tek Bir Alanda

Modern tasarım tarihine şekil veren Herman Miller, Poltrona Frau, Baccarat, Cappellini,  Alias ve Armani Casa gibi markaların resmi Türkiye temsilcisi BMS DESIGN CENTER tasarımla değerlenen yaşam alanı yaratılmasında mimarlara, iç mimarlara ve bireysel müşterilerine yardımcı oluyor. Seçili tasarımların kolay erişilebilir olması için online mağazası www.shop.bms.com.tr ile Türkiye’ye de satışa sunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.