Doğal QUA şıklığı UNICERA’da

14.10.2022
A+
A-

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği’nin bir önceki dönem başkanı Prof. Dr. Serdar Turhal, onkoloji hastalarına yönelik akıllı ilaçların ve hedefe yönelik …

Doğal QUA şıklığı UNICERA’da

QUA Granite, UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda 2500 metrekarelik alanıyla en yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerin ve sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak. QUA Granite’in 3. hall 3-B01 numaralı standında 7 mm’lik devrim niteliğindeki yeni ince formlu ürünleri de yer alacak.

Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granite, son tüketicinin ve sektör profesyonellerinin değişen ihtiyaçlarına yönelik en yeni tasarımlarını 7-11 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek.

QUA Granite UNICERA Fuarı’nda, 2500 metrekarelik bir alanda banyo, mutfak, tüm yaşam alanları için oluşturduğu en yeni koleksiyonlarını, sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Devrim niteliğinde 7mm’lik ürünler

QUA Granite, çevre üretim teknolojisi, binaların yükünü azaltan hafifliği, üstün dayanıklılık ve estetik görünümüyle hayal gücünün ilham kaynağı olan 7mm’lik devrim niteliğindeki yeni ince formlu ürünleriyle fuarda yerini alacak.

Birçok üstün özellik sunan 7 mm’lik granitler, %0,5’in altında su emme derecesine sahip olurken aynı zamanda dezenformasyonu az, esnekliği yüksek ve oldukça hafif bir yapısı bulunuyor. Ayrıca kolay temizlenebiliyor, kırılmaya, çizilmeye ve kimyasalların yanı yüksek ısı ve don gibi olumsuz koşullara karşı da üstün bir dayanıklılık gösteriyor.

4 farklı şekilde kombinlenme özelliğine sahip Sukha Bookmatch…  

QUA Granite’in fuarda tanıtacağı bir diğer ürünü ise Sukha Bookmatch… 60×120 ebatlarında, 8 farklı yüzeye sahip olan Sukha Bookmatch, tüketicilerin tercihine göre 4 farklı şekilde kombinlenme özelliği ile ön plana çıkıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.