Silestone by Cosentino, Parisien Bleu ile mekanlarda sofistike bir atmosfer sunuyor

21.12.2023
A+
A-
Silestone by Cosentino, Parisien Bleu ile mekanlarda sofistike bir atmosfer sunuyor

Dekorasyon dünyasında son zamanlarda; hem asaleti hem de şıklığı temsil eden koyu renkler ön plana çıkmaya başladı. Özellikle dekoratif ürünlerde, banyo ve mutfak yüzeylerinde tercih edilen bu renkler; zarif bir görünüm sunuyor. Tasarım ve mimarlık dünyası için yenilikçi, sürdürülebilir yüzeyler üreten Cosentino’nun zengin bir geçmişe sahip olan Silestone® markasına ait Le Chic Koleksiyonu’nda yer alan Parisien Bleu; koyu mavi ve gri tonları ile öne çıkan tasarımıyla mekanlara sofistike bir atmosfer katıyor.

 

Dünya genelinde hibrit mineral yüzeyde lider konumda olan Silestone® by Cosentino, son zamanların en trend konseptlerinden biri haline gelen koyu renklerin kullanımını, Le Chic Koleksiyonu’nda yer alan Parisien Bleu ile taçlandırıyor. Özellikle kış aylarında, yaşam alanlarını yenileyenler için mükemmel bir alternatif olan Parisien Bleu; mutfaktan banyolara kadar her alanda sıcak ve samimi ortam yaratıyor.

 

Mekanları bir sanat eserine dönüştürüyor

Işıklar Şehri Paris’in pırıltılarını ünlü Roma İmparatorluğu taşları ile birleştirerek tasarlanan Le Chic Koleksiyonu’nun Parisien Bleu rengi, yaşam alanlarını modern bir estetik ile buluşturuyor. Eşsiz rengi ve ince kıvrımlı damarları ile Fransa’nın nostaljik havasını ve Parisian stilini evlere taşıyan Parisien Bleu; mekanları bir sanat eserine dönüştürüyor. Ayrıca, Cosentino’nun öncü HybriQ+® teknolojisi ile tasarlanan koleksiyon, mekanlara benzersiz bir dokunuş katıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.