Century 21 Trio Gayrimenkul İstanbul’daki tecrübesini Bodrum’a taşıyor

20.04.2024
A+
A-
Century 21 Trio Gayrimenkul İstanbul’daki tecrübesini Bodrum’a taşıyor

Century 21 çatısı altında faaliyetlerini göstermeye başlayacak olan Trio Gayrimenkul, 25 Nisan Perşembe akşamı, mimarlar, yatırımcılar, iş insanları ile gayrimenkul sektörü çalışanları ve danışmanlarının da dahil olduğu tüm paydaşlarıyla birlikte yeni ofisinin açılışını yapacak.  

Turizm ile birlikte gayrimenkul sektörünün Türkiye’de önemli bir merkezi haline gelen Bodrum, yatırımcılar için büyük fırsatlar sunarken, uluslararası ilgiyi de üzerine çekmeyi başarıyor.

Yılların verdiği deneyim ve birikimle sektördeki lider konumunu pekiştiren Century 21 Trio Gayrimenkul’un, Bodrum’un bu büyük potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi hedeflediğini ifade eden Century 21 Trio Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sezgi Bilge, açılışla ilgili olarak şunları ifade etti: ” Türkiye’deki gayrimenkul sektörü, son yıllarda sürekli bir büyüme göstererek ülke ekonomisinin önemli bir parçası haline geldi. Özellikle turizm bölgelerindeki gayrimenkul yatırımları hem yerel hem de yabancı yatırımcılar için çekici hale gelirken, sektörün büyümesine de önemli katkılar sağladı. Bodrum’un benzersiz güzellikleri ve dinamik gayrimenkul pazarı, bizim için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Bizler de büyüyen ve alanında uzman ekibimizle bu muhteşem bölgede faaliyet göstermekten büyük mutluluk duyacağız. Century 21 çatısı altında sunduğumuz uzmanlıkla Bodrum’daki gayrimenkul sektörüne değer katmayı amaçlıyoruz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.