Konut projeleri Ankara’daki fuarda görücüye çıkıyor

14.12.2021
A+
A-

Önde gelen ayakkabı ve spor giyim üreticisi Nike’dan metaverse adımı geldi. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve …

Konut projeleri Ankara’daki fuarda görücüye çıkıyor

29-30 Ekim 2022 tarihinde Ankara Sheraton Convention Center’de gerçekleşecek satış odaklı ‘Real Estate Fair Turkey’ Gayrimenkul fuarı ve zirvesinde birbirinden avantajlı konut projeleri tüketicilerin ilgisine sunulacak

Türkiye’nin önde gelen konut projeleri yerli ve yabancı alıcıların için Ankara’da görücüye çıkıyor. 29-30 Ekim 2022 tarihinde Ankara Sheraton Convention Center’de gerçekleşecek fuarda Türkiye’de konut üretiminde faaliyet gösteren firmalar, gayrimenkul teknoloji firmaları, satış sektörünün önde gelen aktörleri yer alacak. B2B görüşmelerinin olacağı fuara yerli ve yabancı binlerce nezih alıcı kitlesi katılacak.

Eviniz bu fuarda

Real Estate Fair Turkey  fuarında çok sayıda konut projesinin yer alacağı belirten Jnr Fuar Yönetim Kurulu Başkanı Haktan Öztunalı, ‘satış odaklı düzenlediğimiz bu fuarda potansiyel nezih alıcı kitlesi, projeleri ve konut üretimi sektöründe yer alan firmaları ziyaret ederek yüksek hacimli alımlar yapacağını öngörüyoruz. Önemli iş birlikteliklerine ve ortaklıklara imza atılacağını ön gördüğümüz fuarda özel konut projeleri görücüye çıkacak’ dedi.

Fuarda birbirinden farklı konut projelerinin ziyaretçilerin ilgisine sunulacağını belirten Öztunalı; ‘ertelenmiş konut talebinin olduğu günümüzde tüketiciler, yatırım yapacağı veya yaşamayı düşündüğü hayalindeki evler hakkında nitelikli bilgi sahibi olacak. Lüks ve ultra lüks gayrimenkul sektörünün nabzının Ankara’da atacağını belirten Haktan Öztunalı, ’29 Ekim’de saat 11:00’da gayrimenkul zirvesiyle başlayacak fuarımız, daha sonra stant ziyaretleri ve B2B görüşmeleriyle 30 Ekim saat 18:00’a kadar devam edecek. Fuarda yer alan konut projeleri avantajlı fiyatlardan tüketicilerin ilgisine sunulacak. Tüm vatandaşlarımızı fırsat projeleri ziyaret etmeye davet ediyoruz’ dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.