Alsancak’taki Thermomix tanıtım evi mutfak tutkunlarını ağırlayacak 

15.06.2024
A+
A-
Alsancak’taki Thermomix tanıtım evi mutfak tutkunlarını ağırlayacak 

 

Mutfakta teknoloji ve lezzetin mükemmel uyumunu sunan Thermomix’in tanıtım evi, İzmir Alsancak’ta kapılarını açtı. İstanbul’un yanı sıra büyük şehirlerdeki tanıtım evlerine bir yenisini daha ekleyen Thermomix’in açılışına, yöneticiler ve danışmanlar katıldı. Thermomix Tanıtım Evi, mutfak tutkunlarına hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim sunarken yenilikçi mutfak cihazının işlevselliğini ve sunduğu olanakları da yakından görme fırsatı sağlıyor.

 

Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix®, İzmir Alsancak’ta yeni bir tanıtım evinin kapılarını açtı. İstanbul’da Beşiktaş Konaklar ve Kadıköy Suadiye mahallesi ile Antalya Konyaaltı’nda yer alan Thermomix® tanıtım evlerine ek olarak Antalya’daki tanıtım evi de yemek yapmayı severlere eşsiz bir deneyim sunacak.

 

Mutfak deneyimini bir üst seviyeye taşıyan ve benzersiz bir ortam sağlayan bu nokta, mutfak tutkunlarını Thermomix®’in işlevselliği ve sunduğu olanaklarla tanıştırıyor, onları yeni tarifler denemeye ve daha yaratıcı olmaya teşvik ediyor.

 

Thermomix tanıtımı, thermomix.vorwerk.com.tr sitesindeki formu doldurarak ya da 0850 255 30 00’dan müşteri hizmetlerine ulaşarak talep edilebiliyor. İlgili danışmanlar da tanıtımı bu deneyim noktasında organize edebiliyor. Aynı zamanda uzman şefler eşliğinde interaktif workshop’larla Thermomix’in işlevselliği keşfedilebilirken yeni nesil pişirme teknikleriyle tanışılabiliyor; ürünün sağladığı faydaları ve pratik kullanımını öğrenmek için de düzenlenen eğitimlere katılım yapılabiliyor. Ayrıca Thermomix danışmanları önemli ve düzenli toplantılarını burada gerçekleştirebiliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.