Şişecam güneş enerjisi camlarıyla ‘Solarex İstanbul Fuarı’nda

28.03.2024
A+
A-
Şişecam güneş enerjisi camlarıyla ‘Solarex İstanbul Fuarı’nda

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan ve Düz Cam alanında birçok ilke imza atan Şişecam, 4-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’a katılacak. Şişecam fuarda, güneş enerjisi camlarını sergileyecek ve ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

 

Düz Cam faaliyet alanında dünyanın en büyük beş global üreticisi arasında yer alan Şişecam, 4-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’da yerini alacak. Sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin bir araya geleceği fuarda Şişecam, ziyaretçilere nitelikli güneş enerjisi camlarıyla ilgili bilgi verecek.

 

Şişecam, Solarex İstanbul Fuarı’nda güneş enerjisi sektörüne yönelik Sandy ve Prizma desenlerinde ürettiği ve fotovoltaik modüllerde kullanılan güneş enerjisi camlarını sergileyecek. Güneş enerjisi camlarının yüzeylerine uygulanan özel Anti-Reflektif kaplama ile ışık yansımaları minimize edilirken geçirgenlik artışı sağlanıyor. Bu sayede güneş panellerinde performans artışı ve yüksek verimlilik elde ediliyor. Bunun yanı sıra güneş paneli camlarının temperlenmesi ile mukavemet artışı sağlanıyor ve güneş panelleri çevre koşullarına karşı korunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.