Sistem Alüminyum’dan yeni ürün; BF 85 Yüksek Isı Yalıtımlı Katlanır Kapı

11.03.2024
A+
A-
Sistem Alüminyum’dan yeni ürün; BF 85 Yüksek Isı Yalıtımlı Katlanır Kapı

Sürekli yenilik ve gelişim anlayışı ile mimari ürünler kategorisini zenginleştiren Sistem Alüminyum, yeni ürünü BF 85 Yüksek Isı Yalıtımlı ve Alttan Taşıtmalı Katlanır Kapı’da kullanıcı dostu tasarım ve üstün ısı yalıtımını bir araya getiriyor. Yenilikçi yaklaşım ile tasarlanan BF85 Katlanır Kapı, kullanıcılara beklentilerinin üzerinde yeni standartlar sunuyor.

Estetik ve yüksek performanslı çözümleriyle sektöre yön veren Sistem Alüminyum, mimari ürünler portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Yeni ürün BF 85 Yüksek Isı Yalıtımlı ve Alttan Taşıtmalı Katlanır Kapı Sistemi ile müşterilerine kullanım kolaylığı ve her mevsimde ısı konforunu bir arada sunuyor.

İşçilik ve maliyet tasarrufu da sağlıyor

20 mm ısı bariyeri (isteğe bağlı PVC veya Polyamid) ile güçlendirilmiş yalıtım özelliğine sahip BF 85 Yüksek Isı Yalıtımlı ve Alttan Taşıtmalı Katlanır Kapı Sisteminin alttan taşıtmalı gizli mekanizması, üst kısmında bulunması gereken taşıyıcı profil ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıyor. Bu özelliğiyle bir yandan estetik görünüm sunarken işçilik ve maliyet tasarrufu da sağlıyor. Maksimum 3200 mm tek kanat yüksekliğine ulaşabilen BF 85’in açılım mekanizması, kanat başına maksimum ağırlığı 120 kg taşıma kapasitesine sahip.

Ürün ve hizmetlerini endüstriyel ve mimari olarak iki başlıkta topladıklarını belirten Sistem Alüminyum Satış ve Pazarlama Direktörü Erdoğan Yılmaz, geçen seneden bu yana inşaat ve yapı sektörüne yönelik mimari çözümlerde çalışmalarına ivme kattıklarını belirterek “Son bir senede mimari ürün grubumuza birçok yeni ürün ekledik ve sahadan çok olumlu geri dönüşler aldık.  Yenilikçi ürünlerimizle sektör profesyonellerine farklı bir bakış açısı sunuyoruz. İnşaat ve yapı sektöründe, özellikle mimarlar için özgün çözümler üretiyoruz. Projelere katma değer katan yenilikçi ürünlerimizle mevcut ihtiyaçların ötesinde geleceği şekillendirme vizyonuyla ilerliyoruz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.