Otelcilikte Missafir ile yeni dönem

05.03.2024
A+
A-
Otelcilikte Missafir ile yeni dönem

Türkiye’nin gayrimenkul yönetimi alanındaki öncü markası Missafir, konutlar için sunduğu uçtan uca gayrimenkul yönetimi hizmetinin yanında oteller için de benzersiz bir hizmet sunmaya başladı.

 

Teknoloji tabanlı altyapısıyla 4 ülkede, 100’den fazla popüler lokasyonda 2300’den fazla mülkün yönetimini üstlenen Missafir, sadece konutları değil, otelleri de kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Missafir’in kapsamlı otel yönetim hizmet paketi; profesyonel fotoğraflama, 50+ global platformda ilan yönetimi ve özel içeriklerden; temizlik, resepsiyon ve 7/24 müşteri hizmetleri gibi operasyonel destek hizmetlerine kadar uzanıyor.

Otelinizin işletmesini üstlendikten sonra ilan oluşturma sürecinden konaklama sonrasına kadar uçtan uca eksiksiz bir hizmet sunan Missafir, yıl içerisinde hatalı fiyat stratejileriyle gelir kaybı yaşamamanız adına uyguladığı yapay zeka destekli dinamik fiyatlandırma optimizasyonuyla da gelirinizi maksimize ediyor.

Teknolojik Altyapı ve Dijital Pazarlama Katkısıyla Yüksek Doluluk Oranları

Missafir, bir yandan uzman pazarlama ekibinin sağladığı dijital pazarlama stratejileri ve SEO bazlı içeriklerle otelinizin dijital görünürlüğünü artırırken; bir yandan da konaklama sonrası müşteri yorum ve değerlendirmelerinin sürekli takibini sağlayarak otelinizin tam kapasite çalışması için gerekli tüm süreçleri sizin için gerçekleştiriyor.

Otel işletmeciliğini bambaşka bir boyuta taşıyan şirket, otellerin sadece konaklama sunan yerler olmaktan çıkıp, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan destinasyonlara dönüşmesini sağlıyor. Missafir ile oteller, misafirlerine sadece bir yatak ve kahvaltı hizmeti sunmanın ötesine geçerek, onlara özgün ve kişiselleştirilmiş bir deneyim vadediyor.

Missafir’in yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve üstün teknoloji kullanımı, otel ve ev sahiplerine sadece yönetim kolaylığı sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda mülklerinin potansiyelini ortaya çıkararak misafir memnuniyetini ve kazançlarını zirveye taşıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.