Alarko Carrier “E-Ticaret Bayiden Sevk” projesini hayata geçirdi

29.03.2024
A+
A-
Alarko Carrier “E-Ticaret Bayiden Sevk” projesini hayata geçirdi

İklimlendirme sistemlerinin öncü markası Alarko Carrier, online siparişlerin, sipariş adresine en yakın bayilere yönlendirileceği ve teslimatların bayiler aracılığıyla yapılacağı “E-Ticaret Bayiden Sevk” projesini hayata geçirdi. Proje ile Türkiye’nin birçok noktasına 24 saat içinde teslimat yapılması hedefleniyor.

Sektörünün öncü markası Alarko Carrier, mart ayında hayata geçirdiği “E-Ticaret Bayiden Sevk” projesi ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Müşteri deneyim yolculuğu olarak tasarlanan proje aynı zamanda, E-Ticaret sipariş oranlarının her geçen yıl arttığı Türkiye’de en önemli adımlardan biri olan lojistik süresinin kısaltılmasına da büyük ölçüde katkı sağlayacak.

 

Bayilerin de sürece dahil edilmesiyle çok daha güçlü bir yapı oluşturulan Proje ile Türkiye’nin birçok noktasına 24 saat içinde teslimat gerçekleştirilmesi ve lojistik süreçlerinde yaşanan birçok problemin ortadan kaldırılması hedefleniyor. E-Ticaret Bayiden Sevk projesi kullanıcı deneyimini iyileştirme konusunda sektöründe öncüler arasında olma niteliği taşıyor.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.