Mitsubishi Electric Türkiye deprem bölgesine desteklerini sürdürüyor

01.02.2024
A+
A-
Mitsubishi Electric Türkiye deprem bölgesine desteklerini sürdürüyor

Mitsubishi Electric Türkiye Elektrik Ürünleri A.Ş., deprem bölgesinde hayatlarına devam eden vatandaşlarımıza daha iyi yaşam koşulları sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş. ile AFAD’a bağışladığı 562 adet klimanın koruyucu bakım ve temizlik çalışmalarını düzenli bir şekilde gerçekleştirerek depremzedelerin iklimlendirme ihtiyaçlarını dört mevsim sürdürülebilir biçimde karşılamayı amaçlıyor.

 

Mitsubishi Electric Türkiye Elektrik Ürünleri A.Ş. ve Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş., depremden zarar gören illerde kurulan iş yerleri, sosyal alanlar ve konutlar gibi geçici yaşam alanlarında yaşayan vatandaşlarımızın hayat koşullarını iyileştirmek amacıyla Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’na (AFAD) geçtiğimiz yıl toplam 562 adet enerji verimliliği yüksek klima bağışlamıştı. Bölgedeki depremzedelerin yaşamlarını iyileştirmeye yönelik desteklerini sürdürmek amacıyla Mitsubishi Electric Türkiye Elektrik Ürünleri A.Ş., mayıs ayında kurulumlarını tamamladığı klimalarının düzenli ve ücretsiz koruyucu bakım ve temizlik çalışmalarını da bölgedeki yetkili servisler aracılığıyla sağlıyor. Şirket, yılda 2 kez yapmayı planladığı periyodik çalışmalarının ilkini aralık ayında özellikle gecelerin daha zorlu geçmeye başladığı kış mevsiminin başlangıcında hızlıca tamamladı. Mitsubishi Electric Türkiye Elektrik Ürünleri A.Ş., önümüzdeki dönemde de Mayıs ve Eylül aylarında sürdüreceği koruyucu bakım ve temizlik faaliyetleriyle depremzede vatandaşlarımıza geçici yaşam alanlarında yaşadıkları süre boyunca daha iyi barınma imkanları sunmayı hedefliyor.

Deprem bölgesine yapılan yardımların her şeyden önce toplumsal sorumluluk olduğunun altını çizen Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri Genel Müdürü Yenal Altaç, “Kahramanmaraş depremleri sadece 11 ilimizi değil, hepimizi derinden etkiledi. Felaketin üzerinden bir yıl geçmiş olsa da zorlu koşullarda mücadele veren birçok vatandaşımız maalesef hala normal yaşam şartlarına kavuşamadı. 2023 mayıs ayında AFAD’a Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş. ile geçici yaşam alanlarında kullanılmak üzere toplam 562 adet klima bağışlamıştık. Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri olarak bu klimaların koruyucu bakım ve temizlik çalışmalarını da düzenli biçimde sağlayarak geçici yaşam alanlarında hayatlarını sürdüren vatandaşlarımızın soğuk sıcak demeden her hava koşulunda hayatlarına daha rahat bir şekilde devam ettiğinden emin olmak istiyoruz. Bu bölgede 3 yıl garanti ile temin ettiğimiz klimalarımıza ihtiyaç olduğunda garanti kapsamında bedelsiz hizmet veriyoruz. Depremzede vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için önümüzdeki dönemde de üzerimize düşenleri yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük felaketin izlerinin en kısa zamanda silinmesini ve vatandaşlarımızın normal hayat koşullarına dönmesini içtenlikle diliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.