The Kar Suites’in iklimlendirme tercihi, Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri oldu

23.05.2024
A+
A-
The Kar Suites’in iklimlendirme tercihi, Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri oldu

Form MHI Klima Sistemleri, üst düzey projelerin merkezi iklimlendirme ihtiyaçlarına verimli ve çevreci çözümler sunmaya devam ediyor. Japon teknolojisinin gücünü, Form deneyimi ve güvencesiyle birleştiren Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri, Kar İnşaat’ın İzmir’in gözde beldelerinden Alsancak’ta inşa ettiği The Kar Suites’in tercihi oldu.

Modern çizgilerin ve kusursuz estetik anlayışının hakim olduğu “The Kar Suites” dairelerin iklimlendirmesi için dünyaca ünlü referanslara sahip iklimlendirme markası Form MHI (Mitsubishi Heavy Industries) VRF Klima Sistemleri kullanıldı. Projede toplam kapasitesi 950 kW olan 22 adet VRF dış ünite ve 256 adet tek ve 4 yöne üflemeli kaset tipi, düşük statik kanallı iç ünite kullanıldı.

Projede kullanılan Mitsubishi Heavy KXZ2 Heat Pump sistem, Patentli CHCC – Sürekli Isıtma Kapasitesi Kontrol Özelliğine sahip, bununla birlikte VTCC özelliği ile değişken üfleme sıcaklığı kontrolü ve buna bağlı olarak da ısıtma ve soğutma modunda %34’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.