Türk yatırımcıların yeni adresi: Miami  

14.12.2021
A+
A-

Özel Free Fire x La Casa de Papel oyun içi görevleri, eşyaları ve kampanya filmi hem oyuncuların hem de hayranların büyük beğenisini topluyor …

Türk yatırımcıların yeni adresi: Miami  

Artan tüketici talebine karşılık olarak, Amerika’nın en büyük lüks gayrimenkul uzmanı  Miami’nin en çok rağbet gören projelerini Türk yatırımcıların beğenisine sundu. Öne çıkan projeler arasında bulunan NoMad Residences Wynwood, Casa Bella by B&B Italia ve The St. Regis Residences- Miami, tüm yaşam tarzları için bir seçenek oluşturuyor.

TIME Dergisi’nin Temmuz 2022’de yayımlanan sayısında “Dünyanın En Muhteşem Yerleri” arasında; FIFA Dünya Kupası ve Formula 1’in yeni Miami Yarışı da dahil olmak üzere dünya çapında yeni spor etkinlikleri, çarpıcı mimarisi ve kentsel dönüşüm süreci ile dikkat çeken Miami’nin adı geçiyor.

Kırk yılı aşkın süredir Miami’nin şu anki konuma erişmesi için çalıştıklarını belirten Related Group Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jorge M. Pérez artan taleple ilgili olarak “Related Group olarak Miami’nin dünyanın en büyük metropollerinden biri olma yolunda ilerlediğinin her zaman farkındaydık. Bu hedefi gerçekleştirdiğimiz şu günlerde de yavaşlamaya niyetimiz yok. Ben Türk yatırımcıları evimizde şahsen ağırlamak istiyorum. Yatırımcılarla birebir iletişimde olarak onlara Miami’yi en iyi şekilde anlatmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Daha iyi şehirler inşa etme amacında olan Related, Miami’nin önemli girişimlerde bulunuyor. 90’dan fazla proje ile 12 bini kat mülkiyetli daire olan şehrin merkezindeki yaklaşık 30 bin evden oluşan portföyü ile şirket, açık ara bölgenin en iyi emlak şirketi. 40 yıllık hedefi süresince, Related, Rem Koolhaas ve Robert A.M. gibi çok ünlü mimarların yanı sıra Armani / Casa, Baccarat, St. Regis, SLS vb. pek çok yaşam tarzı ve konaklama markası ile ortaklıklar gerçekleştirerek sayısız trende öncülük etti. Şirket ayrıca, Fernando Botero, Alex Katz ve benzeri ustaların eserlerini de içeren, müze kalitesinde sanatı mülkleri ile birleştirmesiyle de biliniyor.2022 yılı başından beri, kat mülkiyetli daire satışlarında 1,5 milyar doları aşan şirket, böylelikle benzersiz geçmiş deneyimini de gözler önüne seriyor.

NoMad Residences Wynwood

Küresel konukseverlik simgesi NoMad Hotels ve ana şirketi Sydell Group ile emlak piyasasının en iyi oyuncuları arasında bulunan Related Group ve Tricap tarafından tasarlanan NoMad Residences Wynwood, Miami’nin sanat bölgesinde kat mülkiyetli apartman dairesini yeniden tanımlıyor. Stil ve zanaat ustalığı açısından zengin deneyimler sunan proje, ikonik mirası son teknoloji fikirler, birinci sınıf mimari, cesur iç mekanlar ile imza çatı restoranı ve kokteylleri ile ünlü bar konsepti olan The NoMad Bar dahil olmak üzere sınıfının en iyisi olanaklarla harmanlıyor.Diğer olanaklar arasında Casa Tua Cucina ve NoMad Kütüphanesi bulunuyor.

The St. Regis Residences, Miami

The St. Regis Residences, Miami, dünyanın en seçkin markalarından birini South Brickell’e getirerek Güney Florida’da cazibeli ve sofistike yeni bir çağ başlatıyor. Piyasanın zirvesinde yer alacak şekilde sergilenen proje St. Regis’in tarihi prestiji ve Miami’nin kendine has estetiği ile dolu yaşam tarzı sunmak için Robert A.M. Stern Architects ve Rockwell Group’un tasarımları ile 60 bin metrekareden fazla beş yıldızlı imkanı bir araya getiriyor.

Casa Bella Residences by B&B Italia

Saygın tasarım şirketi B&B Italia’nın ilk konut konsepti olan Casa Bella Residences by B&B Italia, Miami şehir merkezinde İtalyan esintili ve lüks bir yaşam dönemi başlatıyor. Ödüllü Arquitectonica’nın mimari çalışmaları ve Piero Lissoni ve B&B Italia ekibinin kendi elleriyle düzenledikleri iç mekanları ile vizyoner Related Group ve Alta Developers tarafından ortaklaşa ortaya koyulan 55 katlı kulenin her noktası bir vaha gibi tasarlanmış olup, çağdaş Akdeniz tasarımına dayanan rafine bir Miami estetiği sunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.