Mesa Panorama’da teslimler başladı

01.02.2024
A+
A-
Mesa Panorama’da teslimler başladı

55 yıldır güven ve kalite inşa eden Mesa’nın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Mesa Panorama Maltepe projesinde teslimler başladı! Kalan sınırlı sayıda daire için “36 Ay Vadeye Sıfır Faiz” fırsatı devam ediyor!

Türkiye’de tünel kalıp teknolojisini ilk üreten ve uygulayan marka olan Mesa kalitesi ile inşa edilen Mesa Panorama Maltepe’de hem güvenli hem de ferah bir yaşam sunan daireler sahipleriyle buluşmaya başladı.

Detaylı düşünülmüş mimarisi, kara, deniz, hava tüm ulaşım hatlarına ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu ile Maltepe’de konumlanan Mesa Panorama ’da 36 aya sıfır faiz kampanyası, kalan sınırlı sayıda daire için devam ediyor.

Nefes kesen adalar manzarasına sahip Mesa Panorama Maltepe, 1+1’den 4+1’e kadar farklı metre karelere sahip dairelerle şehrin tüm imkanlarına sahip bir noktada konumlanıyor. Ayrıca çocukların ve ailelerin güvenle zaman geçirebileceği sosyal alanlarda; kapalı ve açık oyun alanları, açık yüzme havuzu, geniş meydanların yanında sessiz avlu, aromatik hobi bahçesi, yürüyüş ve spor alanları projeyi diğerlerinden ayırıyor.

Sınırlı sayıda daire için geçerli olacak sıfır faizli 36 ay vadeli ödeme kampanyası fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için: mesapanorama.com ve 444 9 366.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.