MESA Urla Kekliktepe’de teslimler başladı

16.01.2024
A+
A-
MESA Urla Kekliktepe’de teslimler başladı

Mesa imzasıyla Urla’da zeytin ağaçları arasında huzurlu bir yaşam vadeden ve Sign of The City Awards’da “En İyi Bağımsız Konut” ödülüne layık görülen MESA Urla Kekliktepe’de teslimler başladı.

 

Türkiye’nin alanındaki en prestijli değerlendirmesi olarak nitelendirilen Sign of the City Awards’da Devam Eden En İyi Bağımsız Konut ödülü alan MESA Urla Kekliktepe’de teslimler başladı.

Ege’nin eşsiz doğasının modern MESA mimarisiyle birleştiği Mesa Urla Kekliktepe, zeytin ağaçları arasında huzurlu bir yaşam vadediyor. Mesa Urla Kekliktepe, hafif eğimli yapısının avantajını kullanarak bölgenin doğal dokusunu özel bir yaşam konseptiyle sunan 68 villanın her biri için eşsiz bir manzara haline getiriyor. 43 bin 504 metrekare yeşil alanın yer aldığı proje, 604 metrekarelik kapalı alana sahip sosyal tesis ve 4+1, 6+1 ve 7+1 villalardan meydana geliyor.

Lokasyon avantajı da sunan MESA Urla Kekliktepe, Urla merkeze 5 dakika, Urla Limanı’na 8 dakika, Seferihisar ve Çeşme’ye 25 dakika, Alaçatı’ya 30 dakika, şehir merkezine 35 dakika, Ovacık ve Havalimanı’na 35 dakika mesafede yer alıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.