Kasım 2022 Kilim Mobilya, yaşam alanlarını “Tuna” ile renklendiriyor

14.12.2021
A+
A-

WhatsApp mesaj tepkileri özelliği bir süredir bekleniyordu. Ancak şirket tarafından konuyla ilgili uzun süre ses seda çıkmamıştı. Bugün ise …

Kasım 2022 Kilim Mobilya, yaşam alanlarını “Tuna” ile renklendiriyor
Güncel trendleri günümüzün modern mekanlarıyla bütünleştiren Kilim Mobilya, farklı kullanıcı tarzlarını Tuna Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile ortak paydada buluşturuyor. Göz alıcı görünümünü, bulunduğu ortama değer katan çizgileriyle güçlendiren Tuna, zamansız esintilerle en özel anlara eşlik ediyor.Tasarımı fonksiyonel kullanımla buluşturan Kilim; Tuna Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile yenilikçi şıklık anlayışının izinden gidiyor. Günümüz trendlerinin peşinden giderken zamansız güzelliği vurgulayan çizgilerinden de vazgeçmeyen Tuna, farklı yaşam alanlarına tam uyum sağlıyor.

Örme kumaşı kolayca silinebiliyor

Zarif tasarımıyla ön plana çıkan Tuna Koltuk Takımı, tekli üniteler halinde de kullanılabiliyor. Takımda kullanılan örme kumaş, kolay silinebilme özelliği sayesinde ise temizliğe ayrılan zamanı ciddi oranda azaltıyor. Kasa gövdeleri kontra, yonga levha ve masif ahşaptan imal edilen takımın kanepe, berjer oturum ve sırt kısmında ise yüksek yoğunlukta sünger ve S yay yer alıyor. Dekoratif krom ve füme görünümlü ayaklara sahip Tuna’daki üçlü koltuklar, özel mekanizması sayesinde 180×120 cm boyutlarında yatağa dönüşüyor.

Yavaş kapanan dolap kapaklarıyla daha sessiz bir ortam

Sürgü kapaklı dolap, şifonyer, şifonyer ayna, komodin ve karyoladan oluşan Tuna Yatak Odası Takımı, bulunduğu ortama sakin bir görünüm sağlıyor. Legnano ve cambridge alternatif renklere sahip takımın dolap kapakları özel mekanizması sayesinde yavaşça kapanıyor.

Yüksek ayakları sayesinde daha ihtişamlı görünüm

Konsol, konsol ayna, plazma ünitesi, plazma ünitesi üst modül, sabit masa ve ortadan açılır masadan oluşan Tuna Yemek Odası Takımı, her modülünde kullanıcısına kullanım kolaylığı sunuyor. Renk uyumu ve tasarım şıklığı ile dikkat çeken takımın yüksek ayakları ise ihtişamını bulunduğu odaya yansıtıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.