Asaşpen iş ortaklarıyla Antalya’da buluştu

22.02.2024
A+
A-
Asaşpen iş ortaklarıyla Antalya’da buluştu

Asaşpen, 2024 bayi toplantısında iş ortakları ile Antalya’da bir araya geldi. Yeni ürünlerin tanıtıldığı, 2024 hedeflerinin masaya yatırıldığı toplantıda sektör trendleri de ele alındı.

 

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, Asaşpen iş ortakları ile Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yavuz ev sahipliğinde 2-4 Şubat 2024 tarihleri arasında Antalya, Ela Excellence Resort Belek’te bir araya geldi. 128 iş ortağının katılım gösterdiği toplantıda, sektör trendleri ve öngörülerinin yanı sıra 2024 yılı hedefleri ele alındı. Ayrıca toplantıda iş ortaklarına ASAŞ ürün grubunda bulunan yalıtımı yüksek Inova serisi, panjur sistemleri ve alüminyum mimari sistemlerin de tanıtımı yapıldı. PVC Teknik Müdürü Hüseyin Yüksel ise Inova serisine yönelik teknik eğitim verdi. Toplantıda konuşmacı olarak yer alan gazeteci-yazar Serdar Kuzuloğlu ise bayilere yeni dünya, yeni tüketici, geçmişten bugüne ticaretin değişimi, müşteri tüketici trendleri ve değişim yönetimi konularında ufuk açan bir konuşma yaptı.

 

Toplantıda ayrıca 2023 yılının en çok satış yapan 10 iş ortağına plaketleri takdim edildi. İki gün süren bayi toplantısı görkemli bir gala gecesine de sahne oldu. Hülya Orhan Orkestrası eşliğinde gerçekleşen gala yemeğinde bayiler doyasıya eğlendi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.