Fuzul’ün yeni fotoğraf çekimlerinin kamera arkasında Nihat Odabaşı var

18.05.2024
A+
A-
Fuzul’ün yeni fotoğraf çekimlerinin kamera arkasında Nihat Odabaşı var

Tasarruf finansman sektörünün öncüsü Fuzul’ün reklam yüzleri ünlü oyuncu Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani, bu kez de Fuzul’ün yeni kampanya fotoğraf çekimi için kamera karşısına geçti. Fotoğraf çekimi ise dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı ve video klip yönetmeni Nihat Odabaşı tarafından gerçekleştirildi.

30 yılı aşkın bir süredir tasarruf finansman sektöründe faaliyet gösteren Fuzul, geçen mart ayında “Fuzul Ev de Aldırır Oto da” adlı bu yılki ilk reklam filmini yayımladı. Yeni reklam yüzleri Murat Yıldırım ve Iman Elbani’nin de ilk kez yer aldığı reklam filmi, başarılı bir kampanya dönemi olarak geride kaldı. Fuzul’ün reklam yüzleri, şimdi ise objektiflerin karşısına geçti. Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı’nın kameranın arkasına geçtiği fotoğraf çekimine Fuzul Pazarlama ve Marka İletişim ekibi ve şirketin reklam ajansı Alamet Holistic eşlik etti. B Blok stüdyolarında gerçekleştirilen çekim, neşeli anlara sahne oldu. Fuzul’ün yeni kampanya çekiminde Nihat Odabaşı’nın estetik bakış açısıyla Fuzul’ün güvenilir, güçlü ve yenilikçi imajı ön plana çıkartıldı.

Kendi Alanındaki 3 Dev İsim, Fuzul’ün Çekiminde Bir Araya Geldi

Elizabeth Hurley, Megan Fox ve Orlando Bloom gibi yıldız isimlerle çalışan dünyaca ünlü fotoğraf sanatçımız Nihat Odabaşı ile aynı proje içerisinde yer almaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Fuzul Pazarlama ve Marka İletişim Müdürü Burak Salman şöyle konuştu: “Fotoğraf ve klip çekimi denildiği zaman şüphesiz ilk akla gelen isim Nihat Odabaşı’dır. Kendisinin pek çok fark oluşturan çalışmalarını yakinen takip etme imkânımız oldu. Fuzul’ün farkını gözler önüne sereceğimiz çekimimiz çok keyifli bir ortamda gerçekleşti. Bu çekimimizde, tasarruf finansman sektörünün öncüsü Fuzul, başarılı oyuncu Murat Yıldırım ve dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı’nı buluşturmuş olduk. Diyebilirim ki kendi alanında başarılarıyla topluma mâl olmuş üç dev isim Fuzul çekiminde bir araya geldi.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.