Inova yeni nesil yalıtımlı sürme sistemi ile yüksek konfor, tam güvenlik, üstün yalıtım

26.03.2024
A+
A-
Inova yeni nesil yalıtımlı sürme sistemi ile yüksek konfor, tam güvenlik, üstün yalıtım

 

ASAŞ Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistem, estetik tasarımı ve üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. Yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayan Inova, sızdırmazlık, 3000 mm genişliğe ve 3600 mm yüksekliğe kadar uygulanabilme özelliğiyle de fark yaratıyor. Kanat profilini çevreleyen kilit ve baskı noktaları sayesinde ise tam güvenlik sağlıyor. 

 

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ’ın ASAŞPEN markası altında sunduğu Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistem, yüksek yalıtım ve sızdırmazlık performansıyla dikkat çekiyor. Inova, Ift Rosenhaim Almanya onaylı test laboratuvarında gerçekleştirilen performans testleriyle de mevcut sürme sistemler içindeki en iyi yalıtım değerine sahip sistem olarak ön plana çıkıyor. Maksimum 400 kg aksesuar ağırlığı ve 80 kg/m² cam ağırlığı ile 3000 mm genişliğe ve 3600 mm yüksekliğe kadar uygulanabilen sistem, bu sayede geniş ve kesintisiz bir manzara sunuyor.

 

Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistemin iç ve dış taraflarında bulunan özel tasarımlı contalar, yüksek ısı ve ses (akustik) yalıtımı; kanat profilini çevreleyen kilitleme ve baskı noktaları ise tam güvenlik sağlıyor. Yenilikçi aksesuar mekanizma seçenekleri arasında sunulan içeriden ve dışarıdan kol uygulamalarındaki barelli kilitleme seçeneği, kapıyı içerden ve dışarıdan kilitlemek suretiyle bina ana giriş kapısı olarak da kullanılabiliyor. Güçlendirilmiş statik takviye profilleri sayesinde büyük ve yüksek yapılarda güvenle kullanılabilen Inova Yeni Nesil Yalıtımlı Sürme Sistemi, kolay üretimi ve montajıyla da dikkat çekiyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.