Kalekim’den yüksek sıcaklık ve basınç dayanımlı derz dolgu: 2940 Fugaprotech

20.04.2024
A+
A-
Kalekim’den yüksek sıcaklık ve basınç dayanımlı derz dolgu: 2940 Fugaprotech

Kalekim tarafından özel teknoloji ile geliştirilen derz dolgu ürünü 2940 Fugaprotech, yüksek sıcaklık ve mekanik yük dayanımı gerektiren mekanlarda üstün performans sunuyor. 250 °C’ye kadar yüksek sıcaklık dayanımlı, mekanik yüklere, havuz ve temizlik kimyasallarına dayanıklı, yüksek performanslı derz dolgu malzemesi Fugaprotech, Kalekim’in çimento esaslı derz dolgu ürün ailesinde yer alıyor.

Kalekim’in çimento esaslı, polimer katkılı, silikonlu derz dolgu ürünü Fugaprotech, yoğun trafiğe maruz kalan, mekanik ve kimyasal temizlik gerektiren endüstriyel alanlardaki üstün performansı ve uzun ömürlülüğüyle uygulayıcı ve kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.

Zorlu yüzeylerde yüksek dayanım 

Kalekim tarafından, 250 °C’ye varan sıcaklıklara ve su basıncına karşı ileri teknoloji ile geliştirilen Fugaprotech; ısı farklarına dayanıklılığı, su geçirimsiz formülasyonu ve derz boşluklarına yapışma mukavemeti ile yüzeylerde yüksek performans sunuyor.

Fugaprotech; basınçlı su ile temizlik yapılan yüzme havuzu ve su deposu gibi alanlarda yüksek aşınma dayanımı performansı sayesinde kaplıca, hamam ve saunalarda sürekli yüksek sıcaklığın bulunduğu ıslak mekanlarda kullanılır. İç ve dış mekanlardaki yatay ve düşey yüzeylerde; havuz seramiği, granit, kotto, klinker, cam mozaik, mermer, porselen seramik gibi kaplama malzemelerinin 1-6 mm arasındaki derz boşluklarına uygulanır.

Temizlik kimyasallarına karşı uzun ömürlü kullanım

Özel olarak tasarlanmış teknolojisi ile havuz ve temizlik kimyasallarına dayanım sağlayan Fugaprotech, aşınmaya dayanıklıdır ve çatlama yapmaz.

Beyaz, Gri ve Kapadokya Bej renk seçeneklerine sahip ürün, yüzeylerde pürüzsüz bir görünüm sunarken, uzun yıllar renklerini korur.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.