Daha az hammadde, daha az elektrik ve daha az iş gücü: ‘SmartEdge’

14.10.2022
A+
A-

e-Devlet kapısı dolandırıcılara karşı kullanıcıları uyardı. Bilgisayar korsanları ‘Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi – e-Devlet Kapısı …

Daha az hammadde, daha az elektrik ve daha az iş gücü: ‘SmartEdge’

Akılcı çözümleri ve inovatif yaklaşımı ile banyoları konfor merkezine dönüştüren Kale, ‘Smart’ felsefesiyle hayata geçirdiği çevre dostu SmartEdge lavaboları ile ergonomi ve fonksiyonelliği birleştiriyor.

Çevreye ve insana duyarlı bir yaklaşım neticesinde doğan SmartEdge lavabolar, Kale’nin ‘smart’ felsefesinden ilham alarak tasarlandı. Daha az hammadde, daha az elektrik ve daha az iş gücü kullanılarak tasarlanan lavabolar, yalın ve minimalist hatlarıyla ön plana çıkıyor.

Hammade kullanımını minimalize eden ve çevre dostu olan SmartEdge lavabolar, aynı ebatlardaki lavabolara göre %40 daha hafif ve 5,5 mm inceliğe sahip. Geometrik formları sayesinde de tüm banyolar için ideal kullanım alanı yaratan lavabolar; kare ve oval formlarda tasarlanıyor.

Yalın ve minimalist hatları ile geometrik ana formlara sahip serinin fonksiyon ve ergonomisi maksimumda tutulmuştur. Kale’nin genlerini taşıyan bu tasarım dili sayesinde kare ve oval formda, beyaz, mat beyaz, mat antrasit,mat vizon ve mat siyah renklerde, kullanıcıya birden fazla seçenek yaratmaktadır.

Tasarruf konusunda çok iddialı olan Kale’nin, ‘Smart’ grubunda yer alan ürünlerinden bazıları şöyle;

Kanalsız yapısıyla temizliği kolaylaştıran ödüllü klozet: ‘SmartYıkama’
Kale, bir yıllık Ar-Ge ve tasarım uygulama çalışmasıyla ortaya çıkardığı ‘SmartYıkama Klozet’ ile standart kanallı klozetlere göre yüzde 100 daha hijyenik ve kolay temizlenen bir sistem sunuyor. Kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakterilere karşı koruma sağlayan sistem, aynı zamanda Kale patentli özel jet tipi yıkama sistemiyle suyu dışarı sıçratmadan her yere eşit şekilde yayarak yıkama sağlıyor. Kale’nin su tasarrufu sağlayan ‘SmartYıkama Klozet’ i hijyenik kanalsız yapısıyla kusursuz çalışıyor. ‘Altın Çekül’ ödüllü ‘SmartYıkama Klozet’, kolay temizlenebilen iç hazneye sahip olması, suyun kendi hacimsel ağırlığını kullanarak küçük bir dağıtım noktasından tüm yüzeyi yıkaması, kanalsız yapısı, daha az temizlik malzemesi kullanılmasından dolayı çevreye verilen zararı azaltması ve yalın tasarımı ile tüketici ve profesyonellerin özellikle ilgisini çekiyor.

Bakımı kolay, elektronik: ‘SenseSmart Pisuvar’

Kale patentli özel montaj kiti ve gider sifonu ile kolay bakım imkanı sunan SenseSmart Pisuvar, Entegre Microwave sistemiyle sıvıyı fotoselsiz şekilde algılamasıyla dikkat çekiyor. Estetik görünüme sahip SenseSmart Pisuvar, standart pisuvarlara göre yüzde 30 su tasarrufu sağlıyor. Nozzle ile suyu eşit şekilde yayan sistem, sadece 1 litre su ile yıkamayı gerçekleştiriyor. Elektronik pisuvar, ayrıca 24 saatte bir kendini otomatik olarak temizliyor.

Hem temiz hem tasarruflu: ‘AquaSmart Pisuvar’ 

Kale’nin sadece 1 litre su ile hem etkili temizlik yapan hem de yüzde 30 su tasarrufu sağlayan ‘AquaSmart Pisuvar’ıçevre dostu yapısıyla öne çıkıyor. Nozzle ile suyu eşit yayma sistemine sahip AquaSmart Pisuvar, compact yıkama sistemiyle tam uyum sağlıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.