Salt İletişim Grup, GROHE’yi müşterileri arasına dahil etti

28.09.2022
A+
A-

Alexa, ABD merkezli ve Amazon tarafından yönetilen bir internet şirketi. Yıllardır bildiğimiz haliyle ise, web sitelerinin web trafikleriyle …

Salt İletişim Grup, GROHE’yi müşterileri arasına dahil etti

Farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası bir çok markaya entegre pazarlama iletişimi çözümleri sunan Salt İletişim Grup, dünyanın önde gelen sıhhi tesisat markalarından birisi olan GROHE’nin stratejik iletişim danışmanlığını üstlendi.

İş ortaklarına özel iletişim ve pazarlama stratejileriyle 360 derece iletişim ve entegre pazarlama hizmeti veren Salt İletişim Grup; kalite, teknoloji, tasarım ve sürdürülebilirlik değerleri öncülüğünde yenilikçi su çözümleri sunan GROHE’yi iletişim hizmeti verdiği markalar arasına ekledi. Salt İletişim Grup, GROHE’ye stratejik yaklaşım, pazarlama iletişimi, konu ve etkinlik yönetiminin yanı sıra içerik üretimi alanlarında da hizmet verecek.

“İşimizin temelinde insan ve iletişim var”

GROHE Türkiye ve Azerbaycan Lideri Serhat Sabaz; “Salt İletişim Grup ile çalışacağımız için son derece heyecanlıyız. İşimizin temelinde insan ve iletişim var. İşinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın bunun bireylere doğru mecralarda doğru bir şekilde iletilmesi için iyi bir iş ortağına ihtiyacınız var. Gerek tecrübesi gerek geçmiş deneyimleri ve vizonuyla Salt’ın iletişim çalışmalarımıza yön vermesiyle sektörde adımız daha fazla zikredilecek ve daha fazla insana dokunacağız. Salt gibi güçlü bir iş ortağının; tüm iletişim çalışmalarımıza olan katkılarını her anlamda fazlasıyla hissedeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Dünyayı Değiştiren 50 Şirket’ten biri  

Banyo ve mutfak çözümleri üreticisi GROHE, 2 bin 400’ü Almanya’da olmak üzere 6 bin çalışanla faaliyet gösteriyor. 2014 yılından bu yana LIXIL Group Corporation bünyesinde yer alan GROHE, marka değerleri olan teknoloji, kalite, tasarım ve sürdürülebilirlikle “Saf su keyfi” yaşatmak için çalışır. Uluslararası bir marka olan, kuruluşundan bugüne sürekli yeni ürün kategorileri geliştiren GROHE’de yenilikçilik, tasarım ve geliştirme, Almanya’daki üretim tesislerinde entegre bir sürece dönüşür. Bunun sonucunda tüm GROHE ürünlerinde kalite damgası olarak “Made in Germany” ibaresi yer alır. GROHE sadece son on yıl içinde 300’ü aşkın tasarım ve yenilikçilik ödülü kazanmasının yanı sıra “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük markaları” arasında gösterilerek başarısını kanıtlamıştır. Almanya hükümeti tarafından verilen CSR ödülünü sektöründe kazanan tek marka olan GROHE, Fortune® dergisinin “Dünyayı Değiştiren 50 Şirket” listesinde de yer almıştır. Ayırca, 49 ülkede faaliyet gösteren, güven düzeyi yüksek iş yeri kültürleri geliştirerek kuruluşlara mükemmel iş yerlerini tanımlamalarına, yaratmalarına yardım eden global bir araştırma şirketi olan Great Place to Work tarafından ard arda ikinci kez Avrupa’nın En İyi 25 işyeri arasına girmeyi başarmıştır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.