Şehrin Alışveriş Festivali’nde büyük indirim fırsatı

A+
A-
Şehrin Alışveriş Festivali’nde büyük indirim fırsatı

Zafer Bölgesi’nin en gözde alışveriş merkezi Park Afyon AVM, 23 Şubat – 17 Mart tarihleri arasında ‘Alışveriş Festivali’ etkinliğine ev sahipliği yapacak. Kaçırılmayacak indirimlerle dolu, her zevke ve bütçeye uygun ürünlerin yer alacağı “Alışveriş Festivali”, ziyaretçilerini bekliyor!

 

 

#şehrinbuluşmanoktası Park Afyon AVM, ziyaretçilerinin alışveriş deneyimini daha keyifli ve ekonomik hale getirmek amacıyla “Alışveriş Festivali” etkinliği gerçekleştiriyor. 23 Şubat – 17 Mart tarihleri arasında Park Afyon AVM’nin -1’inci katında gerçekleşecek olan etkinlikte, mağazalar stant açarak indirimli ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

 

Ziyaretçiler, “Alışveriş Festivali” kapsamında, birbirinden çeşitli stantlar arasında gezinirken, özel indirimlerle karşılaşacaklar. Giyimden aksesuara, ayakkabıdan ev eşyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesinin yer alacağı stantlar, ziyaretçilerin kaçıramayacakları fırsatlar sunarak, beklentilerini karşılayacak. Ziyaretçiler, büyük indirim fırsatları ile sevdikleri ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.