Creavit Ankara Showroom açıldı

01.11.2022
A+
A-

İç Hastalıkları Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Sivritepe, çinko takviyelerinin faydalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Dr. Öğr …

Creavit Ankara Showroom açıldı

Türkiye’nin en köklü vitrifiye üreticileri arasında yer alan, 5 kıta ve 65 ülkede “Banyo bu tarafta” sloganı altında tüketicilerini en iyi ile buluşturan sektörünün global oyuncusu Creavit’in, yenilenen Ankara showroomu açıldı. 

Ankara Söğütözü’nde yer alan yaklaşık 1000 metrekarelik alanda, seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyası, armatürler başta olmak üzere ıslak mekânlara dair tüm ürünleriyle hizmet verecek olan Creavit Ankara Showroom, hem tüketicilere hem de sektör profesyonellerine hizmet vermeyi hedefliyor.

Çanakcılar Yapı Malzemeleri AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakcı, “1960’lı yıllarda küçük bir atölyede üretime başlayan markamız bugün dünyanın 65 ülkesine ihracat yapıyor, uluslararası yarışmalarda ürünlerimiz ödüllere layık görülüyor. Şüphesiz ki, hepsi önemli başarılar bizim için fakat Creavit için yeterli değil. Her daim tüketicilerimizi en iyi ile buluşturma hedefinde çalışıyor, üretiyor ve geliştiriyoruz. Açılışını yapmakta olduğumuz showroom da tüketicilerimizi en iyi ile buluşturma hedefimizin bir parçası.

Yaklaşık 1000 metrekarelik alanıyla geniş ürün yelpazemizi ve en yeni ürünlerimizi değerli Ankara’daki tüketicilerimizin ve sektör profesyonellerinin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.