Ahşap zeminlerde göz alıcı parlaklık

18.01.2024
A+
A-
Ahşap zeminlerde göz alıcı parlaklık

 

Saruhan Kimya tarafından geliştirilen Fakir Parkett ahşap yüzey temizleyici, derinlemesine temizlik sağlarken, ahşap zeminlere pırıl pırıl bir görünüm kazandırıyor.

Ahşap ve lamine yüzeylerde düzenli temizlik ve bakım, ahşabın ömrünü uzatıyor. Hassas bir yapıya sahip olan ahşap yüzeyler, derinlemesine temizlenmediğinde ise gerek ev hijyeni, gerekse de dekoratif açıdan kötü bir görünüme sahip oluyor. Bu yüzden ahşap yüzeyleri temizlerken hem etkili temizlik, hem de koruyucu etki sağlayan doğru ürünleri tercih etmek gerekiyor.

Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri’nin geliştirdiği, özel nano teknolojik etkiye sahip Fakir Parkett ahşap temizleyici, sabun bazlı etkili formülü ile tüm ahşap yüzeylerin temizliği ve günlük bakımında güvenle kullanılabiliyor.

Ilık suya ilave edilerek kullanılan Fakir Parkett ahşap temizleyici, sünger, bez veya mop ile yüzeye uygulanarak, etkili temizlik ve ışıl ışıl bir görüntü elde etmeye olanak sağlıyor. Evlerin dekoratif şıklığını tamamlayan tüm ahşap ve lamine zeminlerde kullanılabilen ürün, durulama ve kurulama gerektirmiyor.

Fakir Parkett, antistatik etkisi ile yüzeyde tozların birikmesini engelleyip, daha uzun ömürlü bir temizlik sağlıyor. Raflarda 1 L’lik ve 2,5 L’lik seçenekleriyle yer alan Fakir Parkett ahşap temizleyici, tozlanmayı geciktiren nanoteknolojik etkisiyle uzun süreli temizlik sağlıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.