Evlerdeki dönüşümün öncüsü kadınlar oluyor

14.10.2022
A+
A-

Bacak ağrısı, ödem, mide bulantısı… Günlük yaşamın koşuşturmacasında bazı sağlık sorunlarımız için doktora gitmeyi ihmal edebiliyor, dahası …

Evlerdeki dönüşümün öncüsü kadınlar oluyor

Bianca Stella yeni nesil dönüşüm boyası yeni bir oluşum başlatıyor. Evlerde mutfak ve banyoları, seramik, dolap, tezgah ve zeminleri, eski eşya ve mobilyaları boyayarak yenileyen kadınlar, Bianca Stella Boya Kullanıcı grubu ile amatörce başlayıp, profesyonelliğe uzanan bir dönüşüm içerisinde hem evlerinde yenilemeler yapıyor hem de profesyonel olarak çalışmaya devam ediyor.

Boya ile yenilemeye göre en az 8-10 kat arasında bir maliyet avantajı sunduklarını belirten Bianca Boya Kurucu Ortağı Veysel Feyzoğlu, “Pandemi sürecinde insanlar evlerinde ufak tamiratları kendilerinin yapabileceğini fark etti ve bundan da keyif almaya başladı. Pandemi geri de kalsa da, alışkanlıklar devam ediyor artık eşya yenilemek çok ciddi bir maliyet oluşturuyor. Biz de bu süreçte kurum olarak Bianca Stella yeni nesil dönüşüm boyasını tüketicilerle buluşturduk. Seramikler, fayanslar, mutfak tezgâhları, mobilyalar, banyolar vb. yüzeyler, astar ve zımpara olmaksızın boyanabilir hale geldi. Bianca Stella uygulaması kolay ve su bazlı bir ürün olduğu için kadınlar tarafından da çok tercih ediliyor. Kadınlar eşyalarını kendileri boyuyorlar. Böylece amatörce başlayan ama profesyonelliğe giden bir Bianca Stella boya kullanıcı grubu oluşuyor.” dedi.

Bianca Stella boyanın kullanıcılarının ağırlık olarak kadınlardan oluştuğunu belirten Feyzoğlu, “Evlerdeki dönüşümün öncüsü pozisyonunda kadınlar var. Mutfaklarını, banyolarını, kapılarını, zeminlerini değiştirmek istiyorlar. Maalesef maliyet yüksekliği değişime müsade etmiyor. İşte o zaman da dönüşüm için Bianca Stella yeni nesil dönüşüm boyası devreye giriyor. Şu ana kadar yaklaşık bin 500 kadın kullanıcıya eğitim ve seminer verdik. Bunlardan 300 tanesi profesyonel boyutta bu işi devam ettiriyor. Eğitim faaliyetlerimiz devam edecek ve 2023 sonunda hedefimiz 5 bin kadın kullanıcıya ulaşmak.” şeklinde konuştu.

Yenilemek yüksek maliyetli olduğu için dönüşüm yapmanın çok daha avantajlı olduğu da vurgulayan Feyzoğlu “Artık evlerde her türlü eşya boyanarak değiştirilmek yoluna gidiliyor. Bianca Stella yeni nesil dönüşüm boyası, boya ile boyayarak dönüşüm yapmak isteyenlere, yenilemeye göre en az 8-10 kat arasında bir maliyet avantajı sunuyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.