Istıranca’nın temiz havasını Peli Loft ile mekanlara taşıyın

04.07.2022
A+
A-
Istıranca’nın temiz havasını Peli Loft ile mekanlara taşıyın

Her zaman yeniyi, kaliteyi, sıra dışılığı geliştirip ürettiği koleksiyonlarla ortaya koyan Peli,  Loft ailesinde yer alan Istranca dekoru ile Istranca Dağları’nın temiz atmosferini mekanlara taşıyor. Dokunduğunuz anda varlığını hissettiren Istranca, adı gibi varlığıyla zeminlere ayrı bir hava katıyor.

Günümüzde modern yaşam alanları ‘Loft’ tipi mekanlar, Türkiye’de de özellikle metropol yaşamın trendlerinin başında geliyor.

Peli’nin, 8  mm kalınlıkta, 15,7 cm ile en dar ebat ve 129 cm uzunluk ölçüsünde üretilen Loft Koleksiyonu, yüzey dokusunun register olma özelliği ile temas ettiğiniz anda gerçeklik hissini size veriyor. Zengin renk seçeneğiyle de iddialı Loft Koleksiyonu, Istranca dekoru ile taze, temiz, modern mekanlara imza atıyor.

AC4 kalitesi ile üretilen koleksiyon yaşam alanlarınızı seçkinleştirirken ofislere, mağazalara, sosyal alanlara, otellere, restoranlara, kafelere de şık çözüm alternatifi oluşturuyor.

Loft Istranca dekorunun salt tasarımıyla özgün yaşam alanları yaratmak, doğallığı o mekana taşımak daha pratik hale geliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.