Flat ile her şey olması gerektiği gibi

08.07.2022
A+
A-
Flat ile her şey olması gerektiği gibi

Banyo ile buluşulan her anda bambaşka bir evrene geçiş yapıldığını hissettiren estetik görünümü, zarif detayları ve fonksiyonel yapısıyla Creavit’in en özel banyo mobilyalarından Flat, modern banyolar için ikonik bir ürün deneyimi sunuyor. 

Premium kategorisinde tasarlanarak hayata geçen Flat, 160 cm’lik palazzo renk lake kaplama gövdesi ve suya dayanıklı geniş granit tezgâhı ile konforlu kullanım fırsatı yaratıyor. Flat’in geniş tezgahına ise Creavit’in 0.5 cm’lik ince kenar tasarımına sahip Red Dot tasarım ödüllü Loop lavabosu eşlik ediyor. Model içerisinde yer alan LED aydınlatmaya da sahip 100 cm’lik yuvarlak aynası ile makyaj ve kişisel bakım için duyulan ihtiyaçların hepsini tek noktadan karşılıyor.

Aradığınız Her Şey Elinizin Altında

Keskin tasarım çizgileriyle banyolarında netlik isteyenler için öncelikli tercihlerden olabilecek Flat, banyo aksesuarları ve kişisel bakım aletlerine de özel yer ayırabilecek büyüklükte olan suya dayanıklı geniş granit tezgâhının yanı sıra sahip olduğu saklama alanlarıyla da işlevsel çözümler elde edilmesine olanak sağlıyor.

Her gün geliştirmekte olduğu geniş ürün gamıyla banyolarınıza estetik, zarif, yenilikçi ve modern çözümler sunan Creavit’in tüm modellerini incelemek için web’i ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.