DKM İnşaat ve Danışmanlık 20. yıl başarısı: Sismik koruma alanında öncü iş birlikleri

20.12.2023
A+
A-
DKM İnşaat ve Danışmanlık 20. yıl başarısı: Sismik koruma alanında öncü iş birlikleri

DKM İnşaat ve Danışmanlık, sektörde 20. yılını kutladığı bugünlerde, “Daha İyi Bir Dünya” için önemli çalışma alanlarından biri olan sismik koruma konusunda %100 yerli üretim ürünleri ve uluslararası iş birlikleri ile dikkat çekiyor.

DKM İnşaat ve Danışmanlık, sektörde 20 yılını doldurmanın gururunu yaşarken, inovasyon ve güvenilirlik konusundaki liderliğini pekiştirmeye devam ediyor. Bu uzun soluklu yolculukta sismik koruma alanında %100 yerli üretimleri olan Sismex markasının yanında Loos&Co vee NSV gibi sektörde öne çıkan firmalarla güçlü işbirlikleri yapmıştır. DKM İnşaat ve Danışmanlık, UL ve FM onaylı sismik koruma ürünleri ile güvenli geleceği sağlam bir zeminde kuruyor.

Sektörde sismik koruma, ses yalıtımı, çevresel gürültü ve titreşim kontrolü alanlarında aynı anda çalışan tek firma olarak inovasyon ve yaratıcılığın izini süren DKM, çalışmalarının her aşamasında yeniliği, sürdürülebilir ve ileri teknolojiye sahip yaklaşımları benimsiyor. “Daha iyi bir dünya, daha iyi bir gelecek” vizyonunu gerçekleştirme yolunda olan firma, dünya standartlarında öne çıkan üreticilerle sağlam iş birlikleri kurarak gücünü artırıyor.

Bu çerçevede, DKM İnşaat ve Danışmanlık, sismik koruma alanında gerçekleştirdiği dikkat çekici iş birlikleri sayesinde 20 yıllık deneyimlerini Loos&Co ve NSV firmalarının deneyimleri ile birleştiriyor. Bu işbirlikleri sonucunda sismik koruma çalışmalarında öncü ve güvenilir çözümler sunma kapasitesini arttırıyor. Sağlam ve güvenilir bir geleceğin kurulmasına olanak sağlayarak güçlenen DKM İnşaat ve Danışmanlık her geçen gün inşaat sektörüne ve sismik hareketler sonucu oluşabilecek tüm şartlara karşı geleceğe olumlu katkılarda bulunuyor.

Sismik koruma alanında sunduğu UL (Underwriters Laboratories Inc.) ve FM APPROVED (FM Onaylı) dünya standartlarında kabul görmüş ürünler ile 20 yıllık başarısını taçlandıran DKM İnşaat ve Danışmanlık, güvenli geleceği inşa etmeye devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.