Bagatelle Bodrum, Yalıkavak Marina’da 1 Haziran’da kapılarını yeniden açıyor

16.05.2024
A+
A-
Bagatelle Bodrum, Yalıkavak Marina’da 1 Haziran’da kapılarını yeniden açıyor

Türkiye’nin ilk Fransız festive restoranı ve kulübü Bagatelle, Yalıkavak Marina’da yeniden Restoran ve Beach Club’ı ile misafirlerini unutulmaz bir lezzet deneyimi ve eşi benzeri olmayan bir eğlenceye davet ediyor.

 

Eşsiz bir eğlence deneyimi ile dünyaca ünlü Bagatelle Restaurant ve Beach Club, Bodrum’da dünyanın en iyi süper yat marinası olan Yalıkavak Marina’da 1 Haziran’da sezonu açmaya hazırlanıyor. Türkiye’de benzersiz bir Fransız festival ve eğlence deneyimi yaratan ve yaşam sevincini bohem ruhuyla birleştiren ilk konsept olan Bagatelle Bodrum, yeniden misafirleri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

 

Bagatelle Bodrum, vazgeçilemeyen imza yemeklerinin yanı sıra bu sezon, menüde yenilikçi lezzetlere de yer veriyor. Bu yaz özenle hazırladığı sıra dışı menüsüne eklenen fish market konseptinin yanı sıra havyar çeşitleri, özel deniz ürünleri, paylaşılabilir lezzetler, özel sunumuyla birlikte pizza çeşitleri ve imza kokteylleri bulunuyor. Bagatelle’in zengin yemek kültürü, lokal taze tatlar ile birleşerek farklı ve kendine özgün bir şölene imza atıyor.

 

Mutfakta, uluslararası mutfak inceliklerini benimsemiş Bagatelle Bodrum Executive Chef Gökhan Sorguç liderliğindeki ekip, Michelin yıldızlı mekanlarda edindikleri derin bilgi ve tecrübeleri Bagatelle Bodrum’un menüsüne taşıyor. Şef Gökhan Sorguç, klasik tatları modern bir dokunuşla yeniden yorumlayarak, her bir yemeği sanatsal bir esere dönüştürüyor. Özel kreasyonlar, yerel ve taze malzemelerle hazırlanarak misafirlerin damak zevkine hitap ediyor.

 

Bagatelle Bodrum, dünyanın en yetenekli DJ’lerinin de yer alacağı, herkesi dans etmeye, iyi vakit geçirmeye davet eden, neşe dolu yenilikçi bir müzik performansını da sunuyor. Bagatelle resident ve konuk DJ’lerinin şenlikli ruhuyla her yaştan misafiri eşsiz bir yaşama sevincine ulaştıran performansları da yeniden merakla bekliyor.

 

Yaz boyunca gastronomi ve eğlence dünyasının kalbi Yalıkavak Marina’da Bagatellle Bodrum’da atacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.