Fendi Private Residences İsviçre Alplerinde yerini alıyor

18.04.2024
A+
A-
Fendi Private Residences İsviçre Alplerinde yerini alıyor

Lüks, doğal güzellik ve uyumlu yaşam, İsviçre Alpleri’nin kalbinde yer alan FENDI Private Residences’ta bir araya geliyor

 

Uluslararası üne sahip İtalyan lüks Moda Evi FENDI ve İsviçre’nin prestijli gayrimenkul geliştirme firması Steiger&Cie / Sotheby’s International Realty, Crans-Montana’da merakla beklenen FENDI Private Residences’ı duyurmaktan mutluluk duyuyor. İsviçre’nin nefes kesici Alp ihtişamının ortasında yer alan ve Comina Mimarlık, Marco Costanzi Architects ve Enea Peyzaj Mimarlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen bu olağanüstü konut projesi, doğayla tam bir uyum içinde lüks yaşam için yeni bir standart belirliyor.

Çevresinin zengin tarihi ve mirasıyla iç içe olan bu istisnai proje, hem küresel gezginler hem de yerel halk için asırlık, değerli bir destinasyon olan Alpina & Savoy Hotel’in arazisinde hayata geçiriliyor. Eski otelin dördüncü kuşak temsilcisi Michèle Luyet ile işbirliği içinde hayata geçirilen FENDI Residences kompleksi, bir yandan otelin tarihi geçmişine saygı duruşunda bulunurken, diğer yandan da seçkin sakinlerden oluşan yeni bir çağa uygun birinci sınıf konfor ve hizmetler sunuyor.

 

Bu projede FENDI liderliğindeki vizyoner işbirliği, ünlü malzemelerini ve tasarım felsefelerini kusursuz bir şekilde bütünleştiren benzersiz bir konsept sunarak çevredeki manzarayla ustaca harmanlanan bir mimari harikası ortaya çıkarıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.