Bosch Home Comfort Group, iklimlendirme çözümleriyle 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nda

21.03.2024
A+
A-
Bosch Home Comfort Group, iklimlendirme çözümleriyle 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nda
  • Bosch Home Comfort Group, 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nda paydaşlarıyla bir araya gelerek ürün ve hizmetlerini tanıttı.

 

İklimlendirme sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Home Comfort Group, Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenen 3. Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nın sponsorları arasında yer aldı. ‘Temiz enerji’ temasıyla düzenlenen ve sertifikalı tesisat firmalarının katıldığı çalıştayda, Bosch Home Comfort Group’un yenilikçi ve enerji verimli çözümlerini tanıttığı standı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Bosch Home Comfort Ürün Yönetimi Takım Lideri Serkan Keleş, katıldığı oturumda şirketin ürün ve hizmetleri hakkında konuklara detaylı bilgiler verdi.

 

Bosch Partner Programı çift yönlü kazandırıyor

 

Bosch standında ayrıca yetkili toptancı bayiler ve montajcı alt bayiler için geliştirilen Bosch Partner Programı hakkında da bilgiler verildi. İş ortaklarına çeşitli avantajlar sunan Bosch Partner Program ile bayiler, satış ve montajını gerçekleştirdikleri ürünlerin üzerinden puan biriktirerek zengin promosyon kataloğundan diledikleri hediyeyi seçebiliyor. Programla aynı zamanda iş ortaklarının gelişimine katkı sağlamak ve müşteri memnuniyetini artırmak da amaçlanıyor. Bu sistemle program üyelerine ücretsiz teknik eğitimler verilirken, iş ortakları Bosch tarafından düzenlenen etkinliklere katılabiliyor. Partner Destek Hattı ile her türlü sorularına anında yanıt alabiliyorlar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.