Eminevim’in Ortak Frekans projesi Kayseri’de yeni iş birlikleri ile büyüyor

16.01.2024
A+
A-
Eminevim’in Ortak Frekans projesi Kayseri’de yeni iş birlikleri ile büyüyor

Tasarruf finansman sektörüne 32 yılı aşkın süredir liderlik eden Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Kayseri’de 7 yeni kurum ile iş birliği protokolü imzaladı. Türk-İş, Memur-Sen, Diyanet-Sen ve Özçelik-İş Kayseri şubelerinin yanı sıra, Doğalgaz İletim 3.Bölge Müdürlüğü, DSİ 12. Bölge Müdürlüğü ve KCETAŞ ile imzalanan protokoller kapsamında, bu kurumların üyeleri ve çalışanları Eminevim’in sunduğu tasarruf finansman hizmetinden indirimli olarak yararlanma fırsatı bulacak.  

 

Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Kayseri’de Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş), Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen), Türkiye Diyanet Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen), Özçelik-İş Sendikası, Doğalgaz İletim 3.Bölge Müdürlüğü, DSİ 12. Bölge Müdürlüğü ve Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. (KCETAŞ) ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında tasarruf finansmanından yararlanarak ev, taşıt veya iş yeri sahibi olmak isteyen sendika üyeleri ve kurum çalışanları ile bu kişilerin birinci derece yakınlarına bir yıl boyunca organizasyon ücretinde yüzde 25’e varan indirim fırsatları sunuluyor.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’de 85 milyona hitap eden Eminevim, Ortak Frekans projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren ulusal ve yerel çaptaki yüzlerce dernek, sendika, birlik, federasyon ve diğer sivil toplum kuruluşları üye ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara bağlı binlerce kişinin ev, taşıt ve iş yeri finansmanı ihtiyaçlarını kendi gelirlerine uygun finansman ürünleriyle karşılarken, Ortak Frekans kapsamında da ek indirim avantajları sunacak.

 

Tam zamanında teslimat ilkesiyle bugüne kadar 250 bini aşkın ailenin ev, araç ve iş yeri finansman teslimatını gerçekleştiren Eminevim, ülke genelindeki 119 şubesiyle müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya ve yeni projelerle tasarruf finansman sektörünü büyütmeye devam edecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.