Loda Mobilya’ya yeni genel müdür atandı

14.12.2021
A+
A-

Şirketin üst düzey yöneticisi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Instagram’ın beş yıldan fazla bir süre sonra kronolojik akışının “bir …

Loda Mobilya’ya yeni genel müdür atandı
Mobilya sektöründe üst müşteri grubunu hedefleyen; tasarımlarıyla, konseptiyle sektörde farklılık yaratan Loda Mobilya; yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam ederken yönetim organizasyonunda önemli değişikliklere gitti.

Daha önce Doğtaş Yurt içi – Yurt dışı Pazarlama Direktörlüğü, Doğtaş İngiltere Genel Müdürlüğü, İca Home&Garden Genel Müdür Yardımcılığı, İTÜ iştiraki 3M Ar-Ge A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş; pazarlama, marka yönetimi, yurt içi – yurt dışı satış organizasyonlarında büyük başarılara imza atmış olan Kenan Mete; Loda Mobilya’da Ekim 2022 itibarıyla Genel Müdür olarak görevine başladı.

2002 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Mete; meslek hayatına öğrencilik yıllarında başladı. Doğan Medya Grubu, Medya Holding TV ve gazeteleri bünyesinde ve reklam ajanslarında görev aldıktan sonra 2003 yılı itibarıyla mobilya sektöründe çalışmaya başlamıştır.

İş hayatının yanı sıra; sosyal sorumluluk projelerinde de görev alan Mete; 2013 – 2021 yılları arasında İTÜ Vakfı Genel Koordinatörlüğü görevini de sürdürmüştür. Bu görevi sırasında İTÜ akademik yayınlarına katkının yanı sıra; başarılı İTÜ öğrencilerine burs ve staj imkanı da sağlamıştır.

Loda Genel Müdürü olarak göreve başlayan Kenan Mete, yeni dönemde güçlü bir marka algısı ile Loda’nın yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam edeceğini vurguluyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.