Mesa’dan yılın en avantajlı son kampanyası: “36 Ay Vadeye Sıfır Faiz”

08.12.2023
A+
A-
Mesa’dan yılın en avantajlı son kampanyası: “36 Ay Vadeye Sıfır Faiz”

 

55 yıldır güven ve kalite inşa eden Mesa’nın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Mesa Panorama Maltepe projesinde sınırlı sayıda daire için yıl sonuna kadar geçerli %0 faizli 36 ay vadeyle ödeme kampanyası başladı.

Türkiye’de tünel kalıp teknolojisini ilk üreten ve uygulayan marka olan Mesa kalitesi ile inşa edilmekte olan Mesa Panorama Maltepe hem güvenli hem de ferah bir yaşam sunuyor.

Teslimleri yeni yılda başlayacak olan Mesa Panorama, 2024’e konforlu, güvenli bir hayatla Mesa’lı olarak girmek isteyenleri bekliyor. Detaylı düşünülmüş mimarisi, kara, deniz, hava tüm ulaşım hatlarına ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu ile Maltepe’de konumlanan Mesa Panorama ’da kampanya sınırlı sayıda daire için Aralık 2023 sonuna kadar geçerli olacak.

Nefes kesen adalar manzarasına sahip Mesa Panorama Maltepe, 1+1’den 4+1’e kadar farklı metre karelere sahip dairelerle şehrin tüm imkanlarına sahip bir noktada konumlanıyor. Ayrıca çocukların ve ailelerin güvenle zaman geçirebileceği sosyal alanlarda; kapalı ve açık oyun alanları, açık yüzme havuzu, geniş meydanların yanında sessiz avlu, aromatik hobi bahçesi, yürüyüş ve spor alanları projeyi diğerlerinden ayırıyor.

Sınırlı sayıda daire için geçerli olacak sıfır faizli 36 ay vadeli ödeme kampanyası fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için: mesapanorama.com ve 444 9 366.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.