Armis sektöre yön veren ürünleri ile İstanbul Mobilya Fuarında yerini alacak

19.01.2024
A+
A-
Armis sektöre yön veren ürünleri ile İstanbul Mobilya Fuarında yerini alacak

Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan “Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı”, 23-28 Ocak 2023 tarihleri arasında tüm dünyadan binlerce alıcının katılımı ile gerçekleştirilecek. Kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veren ürünlerinin yanı sıra ev tekstili ve döşemeli ürün grupları ile öne çıkan Armis, İstanbul Fuar Merkezi’nde (Yeşilköy) 2.hol 234 numaralı stantta yerini alacak. 2023 yılı içerisinde satış nokta sayısını 200’ün üzerine çıkardıklarını belirten Acme Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, 2024 yılında da bu sayıyı 400’ün üzerine çıkarmak istediklerini söyledi. İhracat ağını 40 ülkenin üzerine çıkararak uluslararası alanda varlığını daha da güçlendirdiklerini söyleyen Batallı, “Balkanlar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta Avrupa’da ihracat ağımızı güçlendirerek, büyümeyi destekleyeceğiz” dedi.

Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı ile ilgili beklentilerini ve hedeflerini hedeflerini anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, ” 2023 yılında üretim adetinde yeni bir rekora imza atarak yılı kapattık. Yatak sektöründe yükselen bir yıldız olarak, amacımız müşterilerimizle doğru yatağı ve ürünleri buluşturabilmek. Bu noktada müşterilerimizin markamıza duyduğu artan güven bizleri mutlu etmektedir. 2023 yılını büyük bir başarı elde ederek geride bıraktık. 2024 yılında da bu başarıyı sürdürmek için çalışıyoruz. İnovasyon ve kalite anlayışımızı desteklemek adına teknolojiye yatırım yapma kararlılığımızı sürdürüyoruz. Bu sayede, 2023 yılı için belirlediğimiz hedeflere ulaşmak adına önemli yatırımlar gerçekleştirdik ve ilerleyen zamanlarda bu yatırımlarımızın karşılığını alacağız. 2024 yılında amacımız yatak üretim sayımızı artırmak. Sadece yatak değil, aynı zamanda beyaz ve renkli ev tekstili, mobilya alanında yeni koleksiyon tasarımlarıyla müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak satışlarımızı artırmayı hedefliyoruz. Katılacağımız uluslararası fuarlar ile bu hedeflerimize kısa sürede ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Yıl içerisinde düzenledikleri kampanyalar ile enflasyonun etkisini minimize etmeye çalıştıklarını da değinen Batallı, “Armis Yatak olarak kalite ve rahat bir uyku deneyimine olan odaklanmamız sayesinde, müşteri tercihlerini olumlu bir şekilde etkilemeye devam ediyoruz. Bu anlamda kampanyalar düzenleyerek ve Armis Yatak olarak satış fiyatlarımızdaki stratejilerimizde, son yatak teknolojilerini kullanarak müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımımız sayesinde uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.