Kilim Mobilya’ya müşteri memnuniyetinde elmas ödül

21.02.2024
A+
A-
Kilim Mobilya’ya müşteri memnuniyetinde elmas ödül

tarafından bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen “Achievement in Customer Excellence – A.C.E Awards” ödüllerinin Mobilya Mağaza Zinciri B Kategorisinde, “en iyi müşteri deneyimini sunan marka” olarak elmas ödüle (Diamond Award) layık görüldü.

Kullanıcılarına geniş ürün gamının yanı sıra üstün hizmet kalitesi de sunan Kilim Mobilya, Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Şikayetvar tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nde (Achievement in Customer Excellence – A.C.E Awards) Mobilya Mağaza Zinciri B Kategorisinde, “en iyi müşteri deneyimini sunan marka” olarak elmas ödülün (Diamond Award) sahibi oldu. Firmaların şikayet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından uygulanan yıllık 1,5 milyonun üzerinde anket baz alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonuçlarına göre, tüketicisine mükemmel müşteri deneyimi yaşatan markaların ödüllendirildiği törende Kilim Mobilya adına ödülü Kilim Mobilya Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ali Selimoğlu aldı.

 

Müşteri memnuniyeti alanındaki başarılı çalışmaları sonucu kazanılan ödül ile ilgili açıklama yapan Kilim Mobilya Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ali Selimoğlu, “Kilim Mobilya Ailesi olarak, kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma ilkemiz özelinde, hizmet kalitemizi sürekli artırmak için çalışıyor ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Temel amacımız müşteri deneyimi yolculuğunda, markamızın tüm temas noktalarında aktif, etkin ve çözüm odaklı müşteri deneyimi yaşatmak. Biz de misyonumuz doğrultusunda aldığımız tüm bu ödüllere layık olmak için ekipçe büyük özveri ile çalışıyoruz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.