Puffy’den İstanbul Mobilya Fuarı’na inovatif dokunuş

23.01.2024
A+
A-
Puffy’den İstanbul Mobilya Fuarı’na inovatif dokunuş

Uykuda yeniliğin öncüsü olan Puffy, 23-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda inovasyon ve iyi uykuyu ziyaretçileriyle buluşturuyor. Puffy’nin inovasyonu rahatlıkla buluşturduğu Winner’s Sleep sporcu yatağı ve uzaktan ısı ayarı yapılmaya imkan tanıyan inovatif yatağı Techno Therm de fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

 

Uykuda yeniliğin öncüsü olan Puffy, 23-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda Salon 3, Stant 313 D numaralı alanda yerini alıyor. Puffy, ziyaretçi standında birçok inovatif tasarımıyla ön plana çıkan ürünlerinin yanında,  “Siz uyurken yatağınız size uysun, ister sıcak ister soğuk olsun” mottosuyla ürettiği inovatif yatağı Techno Therm’i ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Dünyada ilk kez Puffy tarafından uzun süren AR-GE çalışmaları sonucu kullanıcılarını iyi uykuyla buluşturmak için en yeni teknolojiler kullanılarak üretilen Techno Therm yatak, soğuk havalarda uzaktan cep telefonuyla ısı ayarı yapılmasının yanı sıra tek yüzeyde iki tarafının farklı derecelerde ısıtılmasına olanak sağlıyor.

 

Winner’s Sleep sporcu yatağı Fuar’da görücüye çıkıyor

 

Puffy’nin yatak kategorisinde en yeni inovatif ürünü ise hem profesyonel hem de amatör olarak spor yapanlara özel olarak geliştirilen Winners’ Sleep yatak. Spor yapanların uyku ihtiyaçlarının detaylı olarak araştırılmasıyla ortaya çıkan sonuçlardan yararlanarak her bir detayı çalışılmış olan Winners’ Sleep yatak, özel malzemeleriyle vücudu daha çok dinlendirmeyi, kas yorgunluğunu azaltmayı ve daha kaliteli bir uykuyu vadediyor.

Ürün portföyü içerisinde önemli bir yer tutan, kullanıcılarının tarzı dikkate alınarak özenle hazırlanan Puffy’nin ilkbahar ve yaz aylarına özel tasarladığı ve 9 farklı ürün grubundan oluşan renkli tekstil koleksiyonunu da İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.