Avrupa Konutları Ata, sosyal tesislerinin suyunu “Ekomaxi” güvencesiyle depolayacak

26.01.2024
A+
A-
Avrupa Konutları Ata, sosyal tesislerinin suyunu “Ekomaxi” güvencesiyle depolayacak

“Avrupa Konutları” markasıyla birçok prestijli konut projesine imza atan Artaş İnşaat, Küçükçekmece’de inşa ettiği “Avrupa Konutları Ata” isimli yeni projesi ile ayrıcalıklı bir yaşama daha imza atıyor.

30 dönüm arsa üzerinde yükselen “Avrupa Konutları Ata”, toplam 5 blokta 413 daireden ve 14 ticari üniteden oluşuyor. Konforlu daireleri, geniş ve zengin peyzaj alanı, yansıma havuzları, sosyal alanları, mağazaları ve estetik mimarisiyle Avrupa Konutları Ata, İstanbul Atakent’te yükseliyor.

Projedeki iş ortaklarını uluslararası kabul görmüş kalite standartları dahilinde ve büyük bir hassasiyetle belirleyen Artaş İnşaat’ın su depolama sistemlerindeki tercihi Ekomaxi oldu. Projenin sosyal tesislerinin suyu; 5 ton, 4 ton ve 12 ton kapasitelere sahip Ekomaxi modüler galvaniz su depoları ile depolanacak.

Suyun kalitesini koruyor

Ekomaxi galvaniz su depoları, yüksek mukavemeti ve yalıtım katsayısı ile aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda suyun kalitesini güvenle muhafaza ediyor.

Modüler üretim ve hızlı teslim avantajı

Galvaniz depoların modüler panelleri ise üretim ve kurulum süreçlerinde yatırımcılara büyük avantajlar sunuyor. Ekomaxi, hızlı üretim ve kurulum avantajı ile projenin galvaniz modüler su depolarını iki hafta gibi kısa bir sürede tamamlayarak sistemi devreye aldı. Modüler panel çözümleri ile su depolama sistemlerine hızlı, pratik ve güvenli bir yaklaşım getiren Ekomaxi, müşterilerine sonsuz güven vermeye ve projelere değer katmaya devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.