Fonksiyonellik ve estetiğin buluştuğu mükemmel konfor: Maxi Royal

22.01.2024
A+
A-
Fonksiyonellik ve estetiğin buluştuğu mükemmel konfor: Maxi Royal

Maxi Royal serisinin geniş renk yelpazesi sunan alüminyum kapak uygulama seçeneği, evinize veya çalışma alanlarınıza estetik katarken, üstün yalıtım özellikleri ve çok katlı binalardaki rüzgâr yüküne karşı yüksek mukavemeti ile öne çıkıyor.

 

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ’ın sunduğu Maxi Royal, damlalıklı ve düz kanat alternatifleriyle farklı görünüm seçenekleri sunarken, alüminyum kapak uygulaması ile estetiği PVC profillerin teknik avantajları ile bir araya getiriyor. Renklendirme için RAL renk kartelasının tamamının kullanılabileceği Maxi Royal, bu özelliği ile sahip olduğu geniş renk yelpazesiyle; rezidans görünümlü özel konut ile iş merkezleri projelerinde ve özel tasarımlı dış cephelerde tercih edilen uygulama profilleri olarak öne çıkıyor. Beyaz renge ek olarak profil gövdesi için krem ve gri renk seçenekleri de sunan Maxi Royal, pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde estetik görünümlü duvar-doğrama birleşim bütünlüğü sağlıyor.

 

Yüksek sızdırmazlığa sahip

 

Maksimum ses ve ısı yalıtımı sağlamak için 4-40 mm aralığındaki nitelikli camlarla birlikte kullanılabilen Maxi Royal, ilave bir odacık ve hava duvarıyla pencere yalıtımına ek katkı sağlıyor. Alüminyum kapak uygulama seçeneği ve PVC profille birlikte, üstün yalıtım sağlaması için geliştirilen Maxi Royal, yüksek katlı binalardaki rüzgâr yüküne karşı mukavemet sağlayacak şekilde tasarlandı. Maxi Royal, kendinden contalı profili sayesinde hızlı üretim avantajı sunuyor. Su tahliyesini kolaylaştıran tasarımıyla yüksek sızdırmazlığa sahip Maxi Royal’in, kapılar için de daha alçak uygulama imkânı sunan ısı yalıtımlı alüminyum eşik profil seçenekleri bulunuyor.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.