Bien Mimarlar ve İçmimarlar Odası üyeleriyle bir araya geldi

19.12.2023
A+
A-
Bien Mimarlar ve İçmimarlar Odası üyeleriyle bir araya geldi

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önde gelen markalarından olan Bien, İçmimarlar ve Mimarlar Odası Manavgat Şubesi üyeleri ile Antalya’da bir araya geldi.

 

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, Antalya’da İçmimarlar ve Mimarlar Odası Manavgat Şubesi üyeleri ile buluştu. Manavgat Mimarlar Odası Başkanı Ahmet Atcı ve Manavgat İçmimarlar Odası Başkanı Mervan Tüter öncülüğünde birçok mimarın katılım gösterdiği etkinlikte Bien, seramik kaplama malzemeleri sektörüne yönelik sunduğu ürün ve hizmetlerin yanı sıra sektöre kazandırılan yeni ürünler, tasarımlar ve inovasyonları tanıttı.

 

Etkinlikte konuşan ve mimarlar için kapsamlı bir sunum yaparak şirketin yolculuğunu anlatan Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü, “Seramik kaplama malzemeleri ve seramik sağlık gereçleri sektörlerinde şimdiye kadar sunduğumuz ilham veren ve estetik tasarımlar, dayanıklı ürünler ve geliştirdiğimiz en yeni teknolojilerle cesur ve güçlü adımlar atmaya devam ediyoruz. Attığımız bu adımlarla, sektörde en çok tercih edilen markalardan birisi haline geldik. Tasarımdan sürdürülebilirliğe, teknolojiden üretime kadar birçok alanda dinamik bir marka olan Bien, 2024’te de ulusal ve uluslararası pazarlardaki büyüme macerasını sürdürecek’’ dedi.

Bien’in banyo grubunun yeni geliştirdiği teknolojilerin detaylarını paylaşan Bien Banyo Grubu Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, ‘’Banyo grubundaki geniş ürün yelpazemize yaptığımız inovatif yatırımlar artarak devam ediyor. 2024 yılında sektöre damga vuracak yeni ürün ve teknolojiler planlıyoruz.’’ dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.