Egepen Deceuninck Erzurumda iş ortaklarıyla buluştu

19.12.2023
A+
A-
Egepen Deceuninck Erzurumda iş ortaklarıyla buluştu

Sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck,  13 Aralık 2023 tarihinde Erzurum Hilton Otel’de ürün tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Legend, LegendArt ve Slimside ürünlerinin tanıtıldığı toplantının sonunda, bölge bayilerine satış performans plaketi verildi.

 

Kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını değiştiren Egepen, bölgesel bayi toplantılarına devam ediyor. Yıl içerisinde birçok ürün tanıtım toplantısı gerçekleştiren Egepen Deceuninck, 13 Aralık tarihinde Doğu Anadolu Bölgesine aracılık yapan Birlik İş Limited Şirketi’nin ev sahipliğinde ürünlerini bayileri ve bölgedeki müteahhitler ile buluşturdu.

 

“En iyiyi sunmaya devam edeceğiz”

Bayi toplantısına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, “Erzurum’da çevre illerden de pek çok katılım sağlayan bayilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz toplantımızda ürünlerimizle ilgili detaylı bilgileri bayilerimizle paylaştık. Egepen Deceuninck olarak, yenilikçi ürünlerimiz ve değerli bayilerimiz ile müşterilerimize en iyiyi sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.