Çocuk odalarına yaz neşesi geliyor

01.06.2022
A+
A-
Çocuk odalarına yaz neşesi geliyor

Ev dekorasyonunun en renkli ve en eğlenceli şekilde uygulanabileceği alanlar kuşkusuz çocuk odaları. Sevdikleri objelerin odalarında yer alması onların hem daha keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor, hem de odalarına özgün bir hava katıyor. Tıpkı Günsan Elektrik’in çocuk odaları için tasarladığı araba ve balerin desenli anahtarları gibi. Kız ve erkek çocuklarının odaları renklenirken, kendi dünyalarını yaratmaları kolaylaşıyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte evler yeniliyor ve mekan enerjileri değişiyor. Bu değişiklerdeki küçük detaylar da daha keyifli ortamlar elde edilmesini sağlıyor. Özellikle çocuk odalarının dekorasyonunda onun dünyasını daha fazla yansıtan, sevdiği renk, doku ve objelerle bir arada bir yaşam alanı tasarımları bu değişime katkı sağlıyor.

Çocuğunuzun odası kendi dünyasını yansıtsın
Değişen ihtiyaçlara ve trendler doğrultusunda anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik, Radius Design serisiyle geleneksel anahtar-prizlere farklı bir soluk getiriyor. Seride; araba tutkunu erkek çocukları için Little Cars, kız çocuklarının rüyası Pinky Ballerina gibi rengarenk anahtarlar yer alıyor. Ayrıca kedileri çok seven bir çocuğunuz varsa ya da evinizde bir kediyle birlikte yaşıyorsanız kedi desenli anahtar da bu değişim için iyi bir alternatif olacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.