Seramiksan Düzce’deki yeni bayisi Kapoğlu Yapı ile bayi ağını genişletiyor

14.09.2022
A+
A-

Sonbahar ve kış mevsiminin en sevilen meyvelerinden biri olan nar, pazar ve market tezgahlarını renklendiriyor. Narı özel kılan, lezzetinin yanı …

Seramiksan Düzce’deki yeni bayisi Kapoğlu Yapı ile bayi ağını genişletiyor

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, bayileri ile Türkiye çapında müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Türkiyedeki bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan’ın, Düzcedeki yeni  bayisi Kapoğlu Yapı  düzenlenen açılış töreniyle Düzce halkının hizmetine açıldı. 

27 Ekim Perşembe günü gerçekleşen açılış törenine; Seramiksan Direktörü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Yöneticileri, firma ortakları Gökhan Kapoğlu, Atabey Kapoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Seramiksan müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tek çatı altında hizmet verme hedefiyle oluşturduğu 600 m2’ kapalı alanı, 3500 m2 açık alana sahip yeni showromunda seramik, vitrifiye ve yapı kimyasallarından oluşan geniş ürün portföyünü müşterilerinin beğenisine sunacak. Kapoğlu Yapı yeni showroomunda, banyolarda İtalyan stilini yansıtan banyo mobilyası markası VOQ‘un birbirinden farklı dekorasyon tarzlarına hitap eden tasarımlarını da müşterileriyle buluşturacak.

Kapoğlu Yapı firma ortakları Gökhan Kapoğlu ve Atabey Kapoğlu’nu tebrik eden Seramiksan Direktörü M. Süreyya Çağlar: “Türkiye’nin dört bir yanında Seramiksan markasını başarıyla temsil eden bayilerimiz ile büyük bir aileyiz ve tüm başarılarımızın arkasında bir olmanın, birlik olmanın gücü ve motivasyonu var. Müşteri beklentilerini karşılamanın her geçen gün daha da zorlaştığı günümüzde, yenilikçi, yaratıcı, kaliteli, güler yüzlü ve çözüm üreten bir anlayışla hizmet verme konusunda bayilerimizden yana oldukça şanslı olduğumuzu biliyorum. Başarımızın aramızdaki bu bağın güçlü olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bayimiz Kapoğlu Yapı ile başlayan iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Anadolu’da bayi ağımızı genişletmemizi sağlayan yeni mağazamızla, müşterilerimize ulaşarak ürünlerimizi buluşturduğumuz için gururluyuz. Kapoğlu Yapı’ya bol kazançlı günler diliyorum. Seramiksan olarak her zaman tüketiciyi dinleyen ve onların beklentilerini dikkate alan bir marka olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak.  Artan tüketici ihtiyaçlarına tek çatı altında hizmet verme hedefiyle oluşturduğunuz yeni mağazacılık konseptimizle bugün Türkiye çapında 76 şehirde 240’ı aşkın mağazamızla hizmet veriyoruz’ dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.