Çocukların hayal dünyasını duvara taşıyın

14.01.2019
A+
A-

Çok sayıda hastalığa neden olan soğuk havalar göz sağlığımızı da etkiliyor. Viral enfeksiyonların görme bozukluğuna neden olabileceğine dikkat …

Çocukların hayal dünyasını duvara taşıyın

Yoğunlaşan dersler ve havaların serinlemesi ile birlikte çocuklar evde daha çok vakit geçirmeye başladı. Odasında sevdiği eşya ve aksesuarları görmeyi isteyen çocuklar için araba, kedi ve balerin gibi desenlere sahip anahtarlar tasarlayan Günsan Elektrik, çocukların evde geçirdiği zamanı daha renkli ve eğlenceli hale getiriyor.

Kullanıcıların ihtiyaç beklentilerine göre anahtar ve prizler geliştiren Günsan, Radius Design serisiyle özgün desenleri tasarım ve fonksiyonellikle buluşturuyor. Seride yer alan ve kedi, araba, balerin gibi çocukların sevdiği figürlerin desenlerini taşıyan anahtarlar, çocuk odalarına eğlence, renk ve tasarım katmak için iyi bir alternatif.

Çocuğunuz kedileri çok seviyorsa ya da evinizde bir kediyle birlikte yaşıyorsanız kedi desenli anahtar; araba tutkunları için Little Cars, pembeden ve balerinlerin estetiğinden vazgeçmeyenler için de Pinky Ballerina desenli anahtarlar yaşam alanlarına özgün bir hava katıyor. Tasarım odaklı geliştirilen Radius Serisi, birbirinden farklı ve şık tasarımlı anahtar ve prizleriyle karakterinizi dekorasyonunuza yansıtmanıza imkan tanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.