Dekorasyonda 2020’nin rengi klasik maviye yer açın

14.01.2020
A+
A-

Koronavirüsün temelde daha çok solunum sistemini etkileyen bir hastalık olarak bilinse de gözde de problemlerle karşılaşılabileceğine dikkat …

Dekorasyonda 2020’nin rengi klasik maviye yer açın

Dünya çapındaki renk otoritesi Pantone, 2020’nin rengini klasik mavi olarak açıkladı.  Dekorasyonda sakinlik, huzur ve güvenle ilişkilendirilen klasik mavi, Günsan’ın anahtar tasarımlarıyla yaşam alanlarına taşınıyor.

 

2020’nin rengi klasik mavi (Classic Blue) oldu. Bazıları için çok iddialı bir renk olarak nitelendirilse de klasik mavi gökyüzünü çağrıştıran tonu ile huzur, güven ve sakinleşmeyi vaat ediyor. Yapacağınız küçük dokunuşlar ve değişikliklerle ofis ya da yaşam alanı dekorasyonunda klasik maviye yer açmak mümkün. 2020’nin dekorasyon trendlerini takip edenlere Pantone mavisini anahtar ve prizlerde kullanmayı öneren Günsan Elektrik, 2 farklı tasarımıyla klasik mavinin en trend tonunu duvarlara taşıyor.

 

Rahatlık ve huzurun rengini duvarlarınızda deneyin

Yılın en rahatlatıcı rengi kabul edilen klasik mavi Günsan’ın Eqona serisinde hayat buluyor. Anahtar ve prizler için tasarlanan klasik mavi çerçeve, dekorasyonda kullanılan tüm anahtar ve prizleri 2020’nin rengine dönüştürüyor. İlhamını doğanın gerçek malzemelerinden alan Radius Elements serisinde yer alan Pastel Blue anahtar ise plexi kaplamasıyla alacakaranlıkta gökyüzünün aldığı rengi duvarlara taşıyarak, dekorasyonda detayların ne kadar etkili olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.