E10 koleksiyonu ile banyo deneyiminizi kişiselleştirin

22.12.2023
A+
A-
E10 koleksiyonu ile banyo deneyiminizi kişiselleştirin

 

Yalın tasarımı, fonksiyonel özellikleri ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş geniş saklama alanlarıyla farklı kombinasyonları bir araya getirebileceğiniz Creavit E10 koleksiyonu, banyo deneyimini yeniden tanımlıyor.

Modern yaşamın gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilen E10 koleksiyonu, banyo deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Farklı renk, boyut ve özelliklere sahip E10 koleksiyonu tüketicilere banyolarını dilediği gibi kombinleyerek hayallerindeki banyoyu tasarlama imkanı yaratıyor.

Mix and Match ile Kusursuz Kombinasyon

Creavit web sitesindeki Mix and Match uygulaması aracılığıyla farklı boyutlar, modüller ve renkler ile kurgulanabilen E10 koleksiyonu, 100 – 85 – 65 cm genişliğindeki lavabo dolabı, 20 – 30 cm genişliğindeki üst dolap ve 40 – 30 cm genişliğindeki boy dolabı seçenekleriyle tasarımınızı banyo ölçülerinize uygun hale getirmenize imkân sağlıyor. Erine – etajerli, Obi – etajerli, Loop ve Volga lavabo tercihlerine ek olarak Granit Cam Tezgah Seçeneği ile tamamlanabilen E10 koleksiyonu, kullanıcısına sınırsız özgürlük sunuyor. Dafne, beyaz, antrasit ve gri renk seçenekleri ile banyoda istenilen atmosfer yaratılabiliyor.

İhtiyacınız Olan Depolama Alanı 

Kapaklı, iki çekmece veya tek çekmece + raflı seçenekleri ile sizin konforunuza en uygun deneyimi sunmak için tasarlanan E10, daha fazla saklama alanı isteyenler için ise dolaplı ayna seçeneği ile de banyoya farklı bir derinlik getiriyor. Yüksek kalite standartlarıyla dayanıklı bir yapıya sahip E10 ile uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız bir depolama çözümüne ulaşabilirsiniz.

Görüntüyü Netleştir

Opsiyonel seçenekleri ayna modellerinde de rahatlıkla seçerek banyonuzu kurgulayabileceğiniz E10, çerçeveli yuvarlak, dikdörtgen ve led özellikli ayna seçenekleriyle banyoya farklı bir perspektiften bakmanızı sağlarken, rafsız yuvarlak ve dikdörtgen aynaları daha işlevsel hale getiren ayna altı etajer ile tamamlanıyor.

Estetik ve tasarımı, maksimum hijyen ile buluşturan Creavit ürünleri için creavit.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.