Her türlü hava koşuluna karşı koruyan estetik görünümlü dış cephe boyası: Maestro

14.10.2022
A+
A-

Türkiye’de ilaç fiyatları, yılda bir kez güncelleniyor. Ancak güncel euro kuru ile ilaç fiyatlarının belirlenmesinde temel alınan kur seviyesi …

Her türlü hava koşuluna karşı koruyan estetik görünümlü dış cephe boyası: Maestro

En yeni teknolojiyle üretim yapan Cubo Boya’nın su bazlı, mat görünümlü dekoratif son kat dış cephe boyası Maestro, üstün özellikleri ile yapıların korunmasını sağlar. Ultraviyole ışınlarına dayanımlı olan Maestro, binaları her türlü hava koşuluna karşı korurken estetik görünümü ile de mükemmel çözümler oluşturur.

Tamamen yerli sermaye ile faaliyetlerini sürdüren boya markası CUBO’nun akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı son kat dış cephe boyası Maestro’nun özellikleri saymakla bitmiyor. Maestro silikonlu, UV dayanımlı, nefes alan, suya ve dış etmenlere karşı koruyucu olma özellikleri ile dikkat çekiyor.

Dış hava koşullarından kaynaklı, boyanın maruz kaldığı alkali içerikli su buharı, deniz suyu gibi etkenler, çelik yapılarda korozyona, sıvalarda ise zaman içerisinde yüzeysel olarak tozuma ve dökülmelere sebep olur. Özellikle deniz kenarında bulunan yapılarda, deniz suyunun buharlaşması ve soğuk cephelere teması sonrası yoğuşma meydana gelir. Bu yoğuşma, içeriğinde de alkali tuzlar içerir. Eğer binalar bu duruma karşı güçlü bir boya ile korunmazsa, açıkta kalan sıvalarda zamanla yüzeysel ve yapısal bozulmalar, aşınmalar olur.

Boya sektörünün hızlı yükselen değeri CUBO Boya’nın çatlama ve dökülme yapmayan, mükemmel örtücülüğe sahip dış cephe boyası Maestro, alkali dayanımı özelliği ile, uygulandığı yapılarda alkali tuzlarının yarattığı olumsuz etkilere karşı yüksek koruma sağlar.

CUBO’nun kolay uygulanabilen, mat görünümlü Maestro dış cephe boyası, zorlu iklim koşullarında mükemmel su, nem ve alkali dayanım gerçekleştirerek, sahip olduğu tüm bu özellikleri ile duvarlarınızın canlılığını her mevsimde korumaya büyük katkı sağlar.

İnce sıvalı her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla ve benzeri duvar yüzeyler üzerine dekoratif ve koruyucu amaçlı olarak uygulanabilen Maestro son kat dış cephe boyası, CUBO’nun ‘Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi’yle de uyumlu olmasıyla sınırsız renk seçeneği de beraberinde sunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.