Marshall “Heyecan Paleti” renkleriyle evlerde sımsıcak bir kış

10.01.2024
A+
A-
Marshall “Heyecan Paleti” renkleriyle evlerde sımsıcak bir kış

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall’ın, açıkladığı Yılın Rengi “Tatlı Huzur”u tamamlayan Heyecan Paleti, sıcak dokusuyla soğuk kış aylarında evleri ısıtıyor, adeta güneş ışığını içeriye taşıyor.

 

Eğlenceli ve neşeli tonlardan oluşan Heyecan Paleti, Yılın Rengi “Tatlı Huzur” ile birlikte bir dizi çarpıcı renk ve kombinasyon olanağı sunuyor. Eğlenmek isteyenler için leylakların, yumuşak pembelerin ve modern sarıların rüya gibi neşeli tonlarını sunan Heyecan Paletindeki renkler ortamı canlandırmak için en iyi seçenekleri sağlıyor. Kış aylarında evlerde, odalarda eğlenceli, samimi ve iyimser bir ortam arayanlar için pek çok alternatif sunuyor. Hayecan Paleti renkleri adeta güneş ışığını içeriye yansıtarak doğal ışığı artırıyor ve mekanı canlandırıyor.

 

Marshall’ın ana şirketi AkzoNobel’in 20 yıldır dünya genelinde belirlediği “Yılın Rengi” bu yıl  bu yıl “Tatlı Huzur” olarak açıklanmıştı. Renk uzmanları ile uluslararası tasarım profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından her yıl yapılan kapsamlı küresel trend araştırmasının bu yılki sonucu insanların Huzur, Berraklık, Neşe anlarına olan özlemini ortaya koydu. Bir evin, bir mekanın kucaklandığı hissini veren yılın rengi “Tatlı Huzur”, yumuşacık tüylerden ve günbatımındaki bulut renklerinden ilham alıyor. Sakin, yumuşak, iyimser ve samimi bir renk olan Tatlı Huzur, mekanlara rahatlayıcı ve süregelen bir istikrar duygusu getiriyor.

 

Herkesin kendini ait hissettiği, huzurlu ortamı bulmasına yardımcı olmayı amaçlayan Yılın Rengi “Tatlı Huzur” ile birlikte kullanılmak üzere ile geliştirilen; Heyecan Paleti, Duygu Paleti ve Yaşam Paleti ise yaratıcı kombinasyon yapmak isteyenlere yüzlerce farklı seçenek sunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.