Ruby “Seramiğin Yeni Yorumu”

26.02.2024
A+
A-
Ruby “Seramiğin Yeni Yorumu”

İnovatif tasarım anlayışı, cesur ve yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Creavit, yeni lavabo serisi Ruby ile seramiğin geleneksel yapısının ötesine geçerek geliştirdiği 3. nesil seramik konseptini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Creavit’in Türkiye’de ilk olarak; özel mineral ve hammaddelerle zenginleştirilmiş 3. nesil seramik bünyesiyle ürettiği Ruby lavabo serisi, standart seramik üretiminde kullanılan Fire Fine Clay (FFC) çamuruna kıyasla 3-5mm kalınlığında ultra ince ve amorf tasarımların oluşturulmasına olanak sağlarken, aynı zamanda 3 kata kadar daha yüksek mukavemet sunuyor.

Estetik ve dayanıklılığın mükemmel bir kombinasyonu olarak tüketicilere benzersiz bir deneyim vaat eden Ruby, beş farklı lavabo modeliyle çeşitlilik sunarken, tasarımcılara da yeni ufuklar açıyor.

Premium Lavabo Deneyimi

Geleneksel formlardan ayrılarak, yaratıcı bir yaklaşımla kendine özgü bünye ile şekillendirilen Ruby serisi, her bir detayı özenle düşünülmüş 5 farklı lavabodan oluşuyor. RB051, RB061 ve RB0141 gibi modeller, amorf detaylarıyla çağdaş bir estetik sunarken elmas formunun kusursuz bir yansıması olan RB040 ve suyun huzur veren akışını görsel bir şölene dönüştüren RB141 ile sıradanlıktan uzak, vitrifiye dünyasında çığır açan bir görünüme sahip.

Farklı Beklentilere Yenilikçi Çözüm

Dik ve keskin hatlarıyla dikkat çeken amorf formları, sıra dışı tasarım çeşitliliği, gizli sifon detaylarıyla ezberleri bozan Ruby, ultra clean özelliği sayesinde geç kirlenme ve kolay temizlenme sağlayarak hijyen standartlarını yüksek tutuyor. Hafif yapısı ve ince formuyla uzun ömürlü lavabo deneyimi vaat ederken, üstün özellikleriyle Ruby, kullanıcılarına estetik, hijyen ve dayanıklılık konularında üst düzey bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Test edildi, Onaylandı

Türkiye’de ilk ve tek olan Ruby’nin benzersiz yapısı, Eskişehir Seramik Araştırma Merkezi’nde; yük, aşınma, çatlama, kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklılık testlerinden tam not almıştır. Tüketicilere daha ince yapısı, testlerle kanıtlanan dayanıklılığı ve bu dayanıklılıktan gelen uzun ömürlü kullanım imkanı, hijyen sır niteliği ile üstün deneyim olanağı sunan Ruby; seramiğin geleceğini belirlemeyi hedefliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.